01 Şubat 2012, Çarşamba 08:37:56

KAR SADECE YOLLARI DEĞİL HAVAALANLARINI DA KAPADI

Türkiye’nin tamamını kaplayan elverişsiz hava koşulları uçak seferlerini etkiliyor. Bugün yapılması gereken çok sayıda uçuş iptal edildi.
  • sen kimsin ben tahmin edebiliyorum kesin son dönemde heaştan atılanlardansın kuyruk acın var airport haberde çıkan habere bak istersen gecikme iptallerle ilgili havaalanları listesinde saw ilk 50 de bile yok araç arızası yalanını da kendine sakla
  • sabiha gökçende kar temizleme araçları akşam saatlerinde bozuldu pistin ortasında pisti düzgün temizleyemediler bile sınfta kaldın heaş
  • Zihinsel problemli 'zanımızı kimlere emanet ediyoruz' yorumcusu yine ortaya çıktı,gözümüz aydın.Bir yorumcu da olayı yabancı pilotlara bağlamış,Türk olsa 'dere-tepe düz gider' diye yazmış.Arkadaş havacılığı minibüsçülükle karıştırdı sanırım.Bu kişilere en kısa zamanda 'akıl sağlığı' temenni ediyorum.
  • uzun zamandır kar yağmayınca, masraf olmasın diye hazırlıklara gerek duymazsan olacağı budur. Kar lastiği olmayan araçlar, geçici çözüm için zincir kullanıyor, peki aprona zarar veriyor mu diye düşünülmüyor. DHMİ nin yerinde olsam, zincir kullanan tüm şirketlere ceza yağdırırım, kışlık lastiği kullanmayı da zorunlu hale getiririm. Tabi DHMİ de sütten çıkmış ak kaşık değil.
 AirportHaber’in edindiği bilgilere göre şu an itibari ile Atatürk Havalimanı’nda 46 iç hat 41 dışhat olmak üzere toplam 87 sefer iptal edildi.

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda da çok sayıda sefer iptal edildi. Atatürk Havalimanı’nda karla mücadele aralıksız devam ederken diğer illerde de devam eden aralıksız kar yağışı kar mücadelesini imkansız hale getiriyor.

KAR SADECE YOLLARI DEĞİL HAVAALANLARINI DA KAPADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 6 yıl önce
sen kimsin ben tahmin edebiliyorum kesin son dönemde heaştan atılanlardansın kuyruk acın var airport haberde çıkan habere bak istersen gecikme iptallerle ilgili havaalanları listesinde saw ilk 50 de bile yok araç arızası yalanını da kendine sakla

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
sabiha gökçende kar temizleme araçları akşam saatlerinde bozuldu pistin ortasında pisti düzgün temizleyemediler bile sınfta kaldın heaş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Zihinsel problemli 'zanımızı kimlere emanet ediyoruz' yorumcusu yine ortaya çıktı,gözümüz aydın.Bir yorumcu da olayı yabancı pilotlara bağlamış,Türk olsa 'dere-tepe düz gider' diye yazmış.Arkadaş havacılığı minibüsçülükle karıştırdı sanırım.Bu kişilere en kısa zamanda 'akıl sağlığı' temenni ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
uzun zamandır kar yağmayınca, masraf olmasın diye hazırlıklara gerek duymazsan olacağı budur. Kar lastiği olmayan araçlar, geçici çözüm için zincir kullanıyor, peki aprona zarar veriyor mu diye düşünülmüyor. DHMİ nin yerinde olsam, zincir kullanan tüm şirketlere ceza yağdırırım, kışlık lastiği kullanmayı da zorunlu hale getiririm. Tabi DHMİ de sütten çıkmış ak kaşık değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000