28 Aralık 2017, Perşembe 09:12:42

Kaptan pilottan ünlü şarkıcıya duygulandıran not

Ünlü sanatçı Haluk Levent uçakla seyahat ederken güzel bir sürprizle karşılaştı. Koltuğunda uyuyan Levent’e uçağın kaptan pilotunun bıraktığı not, ünlü sanatçıyı duygulandırdı.
  • Asker kökenli miymiş?
  • kaptanın başına ne gelebilirmiş ki ??
  • Ne guzel yazi
  • Kaptanın adının saklanması anormal ama adamı bulmak isteyen haluk leventin yaptığı uçuşları takip ederek uçtuğu seferdeki kaptan pilotların isimlerinden kim olduğunu bulabilir

Ünlü sanatçı Haluk Levent uçakla seyahat ederken güzel bir sürprizle karşılaştı. Koltuğunda uyuyan Levent’e uçağın kaptan pilotunun bıraktığı not, ünlü sanatçıyı duygulandırdı. Haluk Levent, kurucusu olduğu Anadolu Halk ve Barış Platformu (AHBAP) çalışmalarını tebrik eden pilotun mesajını sosyal medyada paylaştı. Ancak bir tedbir alarak… Ünlü sanatçı, pilotun başına bir şey gelmesin diye üstünü karaladı.

HALUK LEVENT SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI

“Uçakta uyurken Kaptan Pilot not bırakmış. Çok duygulandırdı beni. İsmini karaladım ne olur ne olmaz diye… AHBAP olarak çok daha güzel şeyler yapacağız söz!”

“UMARIM BU DOSTLUK BÜYÜYEREK ÇOĞALIR”

“Levent Bey, uçağımıza hoşgeldiniz. Sizi kokpitten çıktığımda gördüm. Konuşmak istedim ama uyuyordunuz. Sizi twitter’dan takip ediyorum. Sizi ve “Ahbap ekibini tebrik etmek istedim. Çok güzel işler başarıyorsunuz. Umarım bu dostluk büyüyerek çoğalır. Tekrar görüşmek üzere, selamlar; Kaptan Pilot”

Kaptan pilottan ünlü şarkıcıya duygulandıran not

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (48)

Pilot ~ 6 ay önce
Asker kökenli miymiş?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tgd ~ 7 ay önce
kaptanın başına ne gelebilirmiş ki ??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ne guzel bir yazi ~ 7 ay önce
Ne guzel yazi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rus asıllı LAZ ~ 7 ay önce
Kaptanın adının saklanması anormal ama adamı bulmak isteyen haluk leventin yaptığı uçuşları takip ederek uçtuğu seferdeki kaptan pilotların isimlerinden kim olduğunu bulabilir

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000