25 Ağustos 2011, Perşembe 10:01:33

KAPTAN PİLOT VE F/O ARANIYOR...

Dubaili havayolu şirketi Global Jet Dubai, kaptan pilot ve F/O arıyor...
  • adamların toplam 4 uçağı var Iyi işsiz yeni okuldan cikan pilotlar kurtuldu...... Bu Kadar Saçmalık YETER ! işsiz pilot: http://www.airporthaber.com/yabanci-pilot-polemigi-539y.html
  • ben de işsiz pilot olur mu dedim başta ama sonradan 2 yılda lisans veren uçuş okullları aklıma geldi.. peki ya üniversiteden mezun olan pilotların durumu nedir? anadolu ünversitesi mezunları mesela..onların da işsiz kalma durumu var mı?
  • o zaman gerçeğin dünyasına hoş geldin.
  • işsiz pilot olur mu ya?hiç inandırıcı gelmiyor..
Dubai baseli Global Jet Dubai havayolu şirketi, kaptan pilot ve F/O alımı yapacağını duyurdu. Özellikle Türkiye'deki işsiz pilot ve ikinci pilotların talep etmesini isteyen şirket, başvuruları internet sitesi üzerinden alacak.

Filosunu Airbus ve Boeing uçaklarından oluşturan Global Jet Dubai, aynı zamanda kargo operasyonlarında da görev yapacak kaptan ve yardımcı pilot alımı yapacak.

Geçtiğimiz günlerde filosuna kattığı 767-200ER tipi uçağıyla da adından söz ettiren şirket, başvuru detaylarını sitesi üzerinden ulaştırıyor.

©AirportHaber
KAPTAN PİLOT VE F/O ARANIYOR...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 7 yıl önce
adamların toplam 4 uçağı var Iyi işsiz yeni okuldan cikan pilotlar kurtuldu...... Bu Kadar Saçmalık YETER ! işsiz pilot: http://www.airporthaber.com/yabanci-pilot-polemigi-539y.html

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ben de işsiz pilot olur mu dedim başta ama sonradan 2 yılda lisans veren uçuş okullları aklıma geldi.. peki ya üniversiteden mezun olan pilotların durumu nedir? anadolu ünversitesi mezunları mesela..onların da işsiz kalma durumu var mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
o zaman gerçeğin dünyasına hoş geldin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
işsiz pilot olur mu ya?hiç inandırıcı gelmiyor..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000