18 Eylül 2008, Perşembe 23:16:09

KANINIZI DONDURACAK GÖRÜNTÜLER!

İspanya'nın başkenti Madrid'deki Barajas Havaalanı’nda 20 Ağustos’ta meydana gelen ve 154 kişinin ölümüne yol açan uçak kazasının ardından ortaya çıkan görüntüler dehşet verici. İşte meydana gelen elim kaza esnasında çekilen o görüntüler...
  • Sayın misafir,görüşünüze saygım var,ben görmek istediğim gibi görmeye çalışıyorum.Hiç değilse bazı haberleri bizlere yansıtan yayın kanallarının biraz daha magazinden uzaklaşmasında fayda görüyorum.Benim şahsi görüşüm ise havacılık camiası Pis bir camia değil,sadece sağlam ürünlerin yanında çürükler de olunca ister istemez bütün olarak çürüyoruz. iyi günler.
  • Tam kaldırış pozisyonundayken bir anda düz pozisyona geçiyor, kuyruk-yer temasıda mevcut sanırım.
  • Böyle görüntülerin nerde olursa olsun yayınlanmasına karşıyım. Magazin gazeteleri internette klik çekmek için bu oyunlara düşüyor ve beynimizin bir köşesine bu tarz görüntüler kötü yaralar bırakıyor.. Bu arada, Sayın Raptor, "...elit kesimden oluştuğu..." cümlenize tebessüm ettim. Son 1 ayda takip ettiğim bu sitenin haberlerinin altındaki mahalle kavgalarını aratmayan üslupta yorumları okuyunca. Havacılık medya camiasından da pis bir sektördür. Bilen bilir.. Saygılar.
  • Kimin hangi saatte yayınlayıp yayınlamadığı veya haberin ana kaynağının kime ait olup olmadığı değil,bize gerçek ve aynı zamanda en hızlı bir şekilde asparagas olmayan haberler ile bizi halkımızı aydınlatmasıdır.bence airporthaber de bunu en iyi şekilde gerçekleştirmektedir.

Geçtiğimiz Ağustos ayında İspanya’nın başkenti Madrid’de meydana gelen uçak kazasında 154 kişi hayatını kaybetmişti.

İspanya Ulaştırma Bakanı ve Sivil Havacılık Yetkililerinin tek bir nedene bağlı olmadığı belirttikleri kazanın meydana geldiği sırada çekilen görüntüler ortaya çıktı.

İnsanın kanını donduran görüntülerde Uçağın pistten kalkmadan adeta bir pinpon topu gibi zıpladığı görülüyor...

İşte o dehşet verici görüntüler:

KANINIZI DONDURACAK GÖRÜNTÜLER!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Raptor ~ 10 yıl önce
Sayın misafir,görüşünüze saygım var,ben görmek istediğim gibi görmeye çalışıyorum.Hiç değilse bazı haberleri bizlere yansıtan yayın kanallarının biraz daha magazinden uzaklaşmasında fayda görüyorum.Benim şahsi görüşüm ise havacılık camiası Pis bir camia değil,sadece sağlam ürünlerin yanında çürükler de olunca ister istemez bütün olarak çürüyoruz. iyi günler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
Tam kaldırış pozisyonundayken bir anda düz pozisyona geçiyor, kuyruk-yer temasıda mevcut sanırım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
misafir01 ~ 10 yıl önce
Böyle görüntülerin nerde olursa olsun yayınlanmasına karşıyım. Magazin gazeteleri internette klik çekmek için bu oyunlara düşüyor ve beynimizin bir köşesine bu tarz görüntüler kötü yaralar bırakıyor.. Bu arada, Sayın Raptor, "...elit kesimden oluştuğu..." cümlenize tebessüm ettim. Son 1 ayda takip ettiğim bu sitenin haberlerinin altındaki mahalle kavgalarını aratmayan üslupta yorumları okuyunca. Havacılık medya camiasından da pis bir sektördür. Bilen bilir.. Saygılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dark ~ 10 yıl önce
Kimin hangi saatte yayınlayıp yayınlamadığı veya haberin ana kaynağının kime ait olup olmadığı değil,bize gerçek ve aynı zamanda en hızlı bir şekilde asparagas olmayan haberler ile bizi halkımızı aydınlatmasıdır.bence airporthaber de bunu en iyi şekilde gerçekleştirmektedir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000