24 Temmuz 2016, Pazar 09:24:25

Kadın savaş pilotu da tutuklandı

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında, şu ana kadar bin 908 şüpheli tutuklandı.
  • Önemli olan bu zihniyetteki herkesin işten el çektirilmesi ve lisanslarının alınması. Şu anda ciddi ve tehlikeli bir hava kuvvetleri yapılanması var. Lütfen dikkat edelim.
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
  • Fetulah gulen haraketi derhal terk edin!!
  • Göklerde uçmak yaramadı anlaşılan hapisteki gardiyanların altından geçsin de aklı başına gelsin ah o gardiyanlandan biri de ben olsaydım

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında, şu ana kadar bin 908 şüpheli tutuklandı. Tutuklananlar arasında 15 Temmuz gecesi İstanbul Üzerinde F-16'yla uçuş yaptığı tespit edilen kadın savaş pilotu Kerime Kumaş da var.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosunun  yürüttüğü soruşturma kapsamında gözaltına alınan ve savcılık işlemleri de  tamamlanan çoğu asker şüphelilerden gruplar halinde Çağlayan'daki İstanbul Adalet  Sarayına sevk edilenlerin işlemleri tamamlandı.

Şu ana kadar tutuklanmaları talebiyle İstanbul sulh ceza  hakimliklerine sevk edilen şüphelilerden aralarında 12 general ve bir amiral,  polis, öğretmen ve askerlerle askeri hakim savcıların da bulunduğu bin 908'i  tutuklandı.

Hakim ve savcılara ilişkin soruşturmada da İstanbul genelinde görev  yapan 218 hakim ve savcı tutuklanmıştı.

Tutuklananlar arasında, 170 Hava Harp Okulu öğrencisi, 73 askeri okul  öğrencisi, 6 tuğgeneral, 5 tümamiral, 14 yarbay, 56 yüzbaşı ve 12 askeri hakim  bulunuyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesinde görevli 4 kişi de tutuklananlar  arasında yer alıyor. Bunlar arasındaki Mehmet Tunç'un FETÖ'nün belediyedeki imamı  olduğu iddia edildi.

KADIN F-16 PİLOTU TUTUKLANDI 

FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında Sabiha Gökçen'den sonra ilk kadın savaş pilotu olarak görev yapan ve darbeye teşebbüsün yapıldığı 15 Temmuz gecesi İstanbul üzerine F-16 ile uçuş yaptığı tespit edilen  Kerime Kumaş'ın da Yalova'da tutuklandığı öğrenildi.

Yunanistan'da tutuklanan askerler hakkında ise iade sürecinin  başladığı belirtildi.

Kadın savaş pilotu da tutuklandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

Tuna... ~ 2 yıl önce
Önemli olan bu zihniyetteki herkesin işten el çektirilmesi ve lisanslarının alınması. Şu anda ciddi ve tehlikeli bir hava kuvvetleri yapılanması var. Lütfen dikkat edelim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
XY ~ 2 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
G ~ 2 yıl önce
Fetulah gulen haraketi derhal terk edin!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
turkiye ~ 2 yıl önce
Göklerde uçmak yaramadı anlaşılan hapisteki gardiyanların altından geçsin de aklı başına gelsin ah o gardiyanlandan biri de ben olsaydım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ahlak yoksunu... ~ 2 yıl önce
Sen ve senin gibilerle aynı havayı solumaktan tiksiniyorum!!!
Johnny Sins ~ 2 yıl önce
Kadın koğuşlarında hep kadın gardiyan olur. Brazzers'ta fazla takılmamanızı tavsiye ederim. Saygılar.
R. Sifreddi ~ 2 yıl önce
Terbiye lutfen

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000