25 Ekim 2012, Perşembe 13:08:58

KABİN MEMURU KRİTERİNİ DEĞİŞTİRDİLER

Suudi Arabistan Havayolları'nın kadrosuna katmak istediği kabin memuru adaylarıyla ilgili daha önce açıkladığı kriterlerde ve başvuru sonlandırma tarihinde değişiklikler oldu...
  • cidde de yasamak cesaret ister 165 misde 160 a dusurmus daha cok arar kabin memuru artik londra base de yok haci kafilesi tasiyan bilir ciddede ki hayati ve yatilari .bu arada emirates qatar etihadin yanindan bile gecmez para kazanmak icin en fazla 2 sene sonrasi kesin donus.
  • yok babaları da gelmek zorundaymış onları da cleaning olarak çalıştaracaklarmış orada allahım biraz mantıklı bişeyler yazın şuraya
  • Başvurular nereye yapılıyor?
  • pilot almiyorlar mi ?

Orta Doğu’nun en büyük havayolları şirketlerinden Suudi Arabistan Havayolları, kadrosuna katmayı planladığı yeni uçuş ekibinin bir bölümünü Türkiye’den alacak.

Değişik kültürler ve insanlar tanımak isteyen, hizmet ve müşteri odaklı, genç ve istekli uçuş hostesleri, merkezi Cidde, Suudi Arabistan’da bulunan Suudi Arabistan Havayolları’nın iç ve dış uçuşlarında görev alacaklar.

Uçuş hostesleri, en az lise mezunu, iyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, 22-30 yaş aralığında, boyları 1.60m ile 1.80m arası olan, sosyal, kültürel ve coğrafi konulara meraklı ve güncel konuları takip eden adaylar arasından seçilecek.

Optimum Danışmanlık tarafından gerçekleştirecek olan alımlarda, aranan kriterlere uygun adaylar önce İngilizce Dil Bilgisi Testi’nden geçirilip daha sonra mülakata alınacaklar. Mülakat süreçlerinden başarı ile geçen adaylar Sivil Havacılık Kurumu’nun yetkilendirdiği bir sağlık kurumunda sağlık kontrolünden geçecekler. Bu adaylar içerisinden uçuşa elverişli olan adaylara iş teklifi yapılacak.

Uçuş hosteslerinin seçme süreci 10 Kasım 2012 tarihinde tamamlanacak.

Daha önceden yapılan duyuruda boy aralığında alt limiti 1,65m olarak belirtilmiş, başvuruların sonlandırılacağı tarih de 19 Ekim 2012 olarak ifade edilmişti.

KABİN MEMURU KRİTERİNİ DEĞİŞTİRDİLER

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

suel ~ 6 yıl önce
cidde de yasamak cesaret ister 165 misde 160 a dusurmus daha cok arar kabin memuru artik londra base de yok haci kafilesi tasiyan bilir ciddede ki hayati ve yatilari .bu arada emirates qatar etihadin yanindan bile gecmez para kazanmak icin en fazla 2 sene sonrasi kesin donus.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
vize rumuzlu kullanıcıya ~ 6 yıl önce
yok babaları da gelmek zorundaymış onları da cleaning olarak çalıştaracaklarmış orada allahım biraz mantıklı bişeyler yazın şuraya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Başvurular nereye yapılıyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 6 yıl önce
pilot almiyorlar mi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000