17 Şubat 2012, Cuma 16:30:03

İŞTE UÇAĞIN PİSTTEN ÇIKIŞ ANI...

Air Philexpress Havayolları'na ait yolcu uçağının pistten çıktığı anlar bir yolcunun kamerasına yansıdı...
  • 98-99 yilinda Adnan Karakus 727 le ayni landing yapmisti* hatiliyan var mi?
  • pilot olacak arkadaşlar!!!!!çok ayıp bu yaptığınız.kimse kimseden üstün değildir.ayrıca uçuş okulları pilot olacak kişilere sadece havacılık losyonunu verir.astronot yapmazlar.burada pilot uzun oturmuş ve dolayısı ile toprağa çıkmış.bununla sizler arasında bağlantı kuracak kadar gereksiz tartışmaları yaratanları görünce ne kadar ukela insanlar var aramızda diyorum.kısaca sizleri hayretle izliyor ve ayıplıyorum.bunları 20000 saatlik uçuş tecrübesi olan bir pilot olarak yazıyorum.canlar önce birbirinize saygılı olun.sonra böyle filmleri izleyince birbirinize çamur atacağınıza kendinize ders çıkarın.mesela ;bir daha uzun oturmamak için daha dikkatli olacağım diyebilirsiniz.unutmayın kimse mükemmel değildir.heleki siz,asla..
  • Kokpitte olmadan pilotların ne yaşadıklarını bilemeyiz. Belki hesaplamaları doğrudur ve o an yaşadıkları her hangi bir arıza sonucunda uçağı hasarsız bir şekilde indirmişlerdir. O yüzden burada yorum yaparken sadece ekibe ve yolculara geçmiş olsun dilenir.
  • senin bazı kişilerle sorunun var galiba , bu gibi durumlarda gizliliğin arkasına saklanmadan delikanlı gibi yorum yapman gerekir. maalesef daha kibarca yazamıyorum yoksa yayınlanmaz , senin dediğin yayınlanır ama , neyse.
Manila'dan Boracay Adası'na giden Philexpress Havayolları'na ait Airbus A320 tipi yolcu uçağının Kalibo Havalimanı'na teker koymasının ardından pitten çıkış anı uçakta bulunan bir yolcu tarafından telefonun kamerasına kaydedildi.

138 yolcusu bulunan uçağın, havalimanına iniş yaptığı sırada cam kenarında oturan bir yolcu cep telefonunun kamerasıyla uçağın inişini kaydetti. Uçağın pistten çıkış anında yolcuların güldüğü ve neşeli olduğu anlaşıldı. Kayıt yapılan videoda arka plandaki yolcuların kendi aralarında gülüştüğü ve olayın ciddiyetinin farkında olmadığı anlaşıldı.

İşte bir yolcu tarafından kaydedilen o görüntü:

İŞTE UÇAĞIN PİSTTEN ÇIKIŞ ANI...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

Misafir ~ 6 yıl önce
98-99 yilinda Adnan Karakus 727 le ayni landing yapmisti* hatiliyan var mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
pilot olacak arkadaşlar!!!!!çok ayıp bu yaptığınız.kimse kimseden üstün değildir.ayrıca uçuş okulları pilot olacak kişilere sadece havacılık losyonunu verir.astronot yapmazlar.burada pilot uzun oturmuş ve dolayısı ile toprağa çıkmış.bununla sizler arasında bağlantı kuracak kadar gereksiz tartışmaları yaratanları görünce ne kadar ukela insanlar var aramızda diyorum.kısaca sizleri hayretle izliyor ve ayıplıyorum.bunları 20000 saatlik uçuş tecrübesi olan bir pilot olarak yazıyorum.canlar önce birbirinize saygılı olun.sonra böyle filmleri izleyince birbirinize çamur atacağınıza kendinize ders çıkarın.mesela ;bir daha uzun oturmamak için daha dikkatli olacağım diyebilirsiniz.unutmayın kimse mükemmel değildir.heleki siz,asla..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Kokpitte olmadan pilotların ne yaşadıklarını bilemeyiz. Belki hesaplamaları doğrudur ve o an yaşadıkları her hangi bir arıza sonucunda uçağı hasarsız bir şekilde indirmişlerdir. O yüzden burada yorum yaparken sadece ekibe ve yolculara geçmiş olsun dilenir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
senin bazı kişilerle sorunun var galiba , bu gibi durumlarda gizliliğin arkasına saklanmadan delikanlı gibi yorum yapman gerekir. maalesef daha kibarca yazamıyorum yoksa yayınlanmaz , senin dediğin yayınlanır ama , neyse.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000