22 Mart 2016, Salı 10:35:22

İşte Brüksel'deki patlama anı!

Belçika'nın başkenti Brüksel Havalimanı'nda bu sabah yaşanan patlama anı ortaya çıktı.
  • DHKPC den PKK ya her türlü destek sağlıyan Brüksel politikasın da tabiri caizse bugün beslediği it sahibini ısırdı. Özdemir Sabancı'nın katili Fevziye Erkal'ı Belçika pasaportu veren ülkedir Belçika. Ne yazık ki her terör saldırısında ki gibi yine ölen ve yaralananlar masum insanlar oluyor.Filler tepişiyor,çimenler eziliyor.
  • Saldiriyi kiniyorum teror hic bir yerde hos karsilanmamali fakat pkk lara kamp kurmak icin izin veren belcika hukumetine hic acımadım dönüp dolaşıp sizi bulur o teror..
  • Brükselde saldırıda vefat edenlere rahmet dileriz, mekanları cennet olsun. Lakin bunun kimse için son olmayacağı ortada, sonumuz hayrolsun..
  • airport haber yalan haber sallamasyon haber yapmayı sever fred :D

Belçika'nın başkenti Brüksel Havalimanı'nda bu sabah yaşanan patlama anı havalimanı güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Terminal içinde her iki tarafa da normal bir düzende hareket eden yolcular aniden meydana gelen patlama sonrasında kaçışmaya başlıyor. Patlamanın yakındakilerin ise savrulduğu görülüyor.

İşte patlama anı:

İşte Brüksel'deki patlama anı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Cargo ~ 2 yıl önce
DHKPC den PKK ya her türlü destek sağlıyan Brüksel politikasın da tabiri caizse bugün beslediği it sahibini ısırdı. Özdemir Sabancı'nın katili Fevziye Erkal'ı Belçika pasaportu veren ülkedir Belçika. Ne yazık ki her terör saldırısında ki gibi yine ölen ve yaralananlar masum insanlar oluyor.Filler tepişiyor,çimenler eziliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kınıyorum! ~ 2 yıl önce
Saldiriyi kiniyorum teror hic bir yerde hos karsilanmamali fakat pkk lara kamp kurmak icin izin veren belcika hukumetine hic acımadım dönüp dolaşıp sizi bulur o teror..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arbeitslos ~ 2 yıl önce
Brükselde saldırıda vefat edenlere rahmet dileriz, mekanları cennet olsun. Lakin bunun kimse için son olmayacağı ortada, sonumuz hayrolsun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
haha ~ 2 yıl önce
airport haber yalan haber sallamasyon haber yapmayı sever fred :D

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000