16 Şubat 2011, Çarşamba 16:17:40

İŞSİZ PİLOTLARA İŞ TEKLİF ETTİ

AirportHaber'in, Saga'da Boeing pilotlarının işten çıkarıldığı haberinin ardından SKY Havayolları'ndan 26 işsiz pilota davet geldi.
  • Diger sirketlerinde ayni dayanisma icinde olmasi dilegiyle.... Tesekkurler SKY!!!
  • Panama uyruklu pilot müslüman ve sünnetli sen kimsin ...........
  • eee .. saga aldığı airbusları kiminle uçuracak....
  • bence hiçte üzücü değil neden üzücü olsun ki? sen yetersizsen şirketler ne yapsın? o kadar insanın canını san mı emaet edeceklerdi yani? çok çalış seninde olur üzülme....bende olsam yabancı tercih ederim

SKY Havayolları, Saga Havayolları tarafından işlerine son verilen pilotlara talip oldu. Airporthaber’in ‘Boeing pilotları işten çıkarıldı’ şeklindeki haberi üzerine SKY Havayolları Genel Müdürü Tahir Görgülü, pilotlara açık davette bulundu.

AirportHaber’e konuşan Görgülü, “ İşten çıkarılan pilotlarla çalışabiliriz. Sabiha Gökçen Havalimanı’nda base edilmek üzere sözkonusu arkadaşlara ulaşmaya çalışıyoruz. Ancak ulaşamadıklarımızı da bu kanaldan davet ediyoruz. Bizimle çalışmak isteyen Genel Müdür Yardımcımız Aydan Mungan ile irtibata geçebilir” dedi.

Bilindiği gibi filosuna Airbus tipi uçaklar katmayı planlayan Saga Havayolları, filosundan çıkardığı iki adet Boeing 737-800 tipi uçakta bulunan 26 pilotla yollarını ayırmıştı.

©AirportHaber.com ÖZEL

İŞSİZ PİLOTLARA İŞ TEKLİF ETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (36)

Misafir ~ 7 yıl önce
Diger sirketlerinde ayni dayanisma icinde olmasi dilegiyle.... Tesekkurler SKY!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Panama uyruklu pilot müslüman ve sünnetli sen kimsin ...........

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
eee .. saga aldığı airbusları kiminle uçuracak....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bence hiçte üzücü değil neden üzücü olsun ki? sen yetersizsen şirketler ne yapsın? o kadar insanın canını san mı emaet edeceklerdi yani? çok çalış seninde olur üzülme....bende olsam yabancı tercih ederim

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000