11 Temmuz 2016, Pazartesi 16:32:45

İsrailliler'in gözdesi THY

2016 yılının ilk 5 ayında İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanları, İsrail Ben Gurion Havalimanı’ndan en fazla uçulan hava limanları oldu.
  • EK,EY,QR vs tüm arap taşıyıcıların boykot edip TLV'ye ucmadıkları için olabilir mi acaba? TK dışında TLV'ye uçan müslüman pax operatoru yoktur. Kendi kendimizi sorgulamamız lazım.
  • katillere ucus yasaklansin.
  • one minute, eyyy israil...
  • İsraili devlet olarak tanıyan ilk ülke türkiye

2016 yılının ilk 5 ayında İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanları, İsrail Ben Gurion Havalimanı’ndan en fazla uçulan hava limanları oldu.

İsrailliler'in Ben Gurion Havalimanı’ndan en çok THY ile yolculuk yaptığı ortaya çıktı.

Milli Havayolu THY yolu ile İstanbul'a uçan 483 bin yolcunun Ben Gurion Havalimanı’ndaki tüm uçuş hacmi içindeki oranı yüzde 8 olarak açıklandı. 2015 yılının aynı dönemine kıyasla yolcu sayısındaki artış yüzde 12.6 oranına yükseldi. Yolcuların çoğu istanbul'daki havalimanlarını tercih ediyor.

Özellikle Avrupa, Uzakdoğu ve Kuzey Amerika hedeflerine doğru transit geçiş olarak kullanan yolcular, ikinci sırada 477 bin yolcuyla New York'taki JFK ve Newark Havalimanlarını tercih ediyor. Üçüncü sırada ise, 378 bin yolcu ile Londra gelirken, dördüncü ve beşinci sırada ise Moskova ile Roma yer alıyor. (CNN Türk)

İsrailliler'in gözdesi THY

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Asıl Sebep ~ 2 yıl önce
EK,EY,QR vs tüm arap taşıyıcıların boykot edip TLV'ye ucmadıkları için olabilir mi acaba? TK dışında TLV'ye uçan müslüman pax operatoru yoktur. Kendi kendimizi sorgulamamız lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
boykot israel ~ 2 yıl önce
katillere ucus yasaklansin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
a. ~ 2 yıl önce
bir gun insallah o aciyi hisetcekler.
ne alakası var ~ 2 yıl önce
Sanki İsrail halkı Filistinlilerle savaşıyor! Anlamıyorum ki neden herkes politikacıların, siyasetçilerin yaptığı şeyleri o ülkenin halkı yapmış gibi davranıyorsunuz?!
İsrail ~ 2 yıl önce
Katilleri uçağa almayın diyenler İsrail Halkının ne suçu var?
C 130 ~ 2 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
Boykot israel ~ 2 yıl önce
Birak masum rolu. Hepsi ayni.
one minute. ~ 2 yıl önce
one minute, eyyy israil...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bursa 777 ~ 2 yıl önce
İsraili devlet olarak tanıyan ilk ülke türkiye

Yanıtla

Kalan karakter 1000
1948 ~ 2 yıl önce
iSMET PAŞA HÜKÜMETİ.
tarih ~ 2 yıl önce
doğrudur ama ilk ülke değildir; şu cevap yazan arkadaş; i.inönü reisi cumhurdur, dolayısı ile hükümet değildir, şemsettin günaltay vardır, chp iktidarıdır ama Türkiye üzerinde oynanan oyunların da sahneye konulduğu bir tarihtir... arkasından kore savaşı gelecektir, marshall yardımları ve truman doktrinleri empoze edilecektir. sonra nato süreci başlayacaktır, soğuk savaş, yeşil kuşak projeleri.. yani bel altından vurmaya çalışmışsın ama olmamış, tarih bilgini biraz tazelersen lazım olur...
NATO ~ 2 yıl önce
Israilin NATO ya uye olmasi 20 yildir Turkiye tarafindan veto edilirken 2 ay once AKP hukumeti=RTE tarafindan kaldirilmistir. Israile sallayan arkadaslar hukumete de sallamis oluyorlar. Haberiniz olsun da baskasinin yaninda da boyle sallamayin. sonra cis olur

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000