24 Haziran 2009, Çarşamba 14:12:49

Isparta'ya geliyorlar ama...

İran-Isparta uçak seferleriyle Türkiye'ye gelecek turistlerin direkt Antalya'ya gideceği belirtiliyor...
  • Ispartaya bir şekilde uğramış mülteci yada turist iranlılara sorunuz iranı... onlar antalyayı istiyor Ispartayı değil. Isparta nın ne gibi turizm alanı var biri söylesin ??
  • Ispartaya gelen turist uçagı Türkiyeye gelmiş sayılmaz mı?Oradan Antalyaya gitselerde kazanılan para Türkiyede kalmıyor mu?Olumsuz yazılarla İranlıların Türkiye ye gelmelerini mi engellemek istiyoruz?
  • sülodan akıllandıkmı sanki, şimdi de tayyibe oy veriyor millet akıllanmaz..sülonun yeğenleri, tayyibin oğlu,bacanağı :))) aynı terane... Isparta'ya gelince Ispartadan bir baltaya sap olmaz.. bir Ispartalı olarak bunu diyorum
  • hain süleyman kraliyet hesaplaşmasına az kaldı toprak seni kabul edermi bilmem.tükürcek hali yok hrhld.ıspartabelasını sen saldın başımıza sen çıkar:)bankanı da al git.

İran-Isparta uçak seferleriyle Türkiye'ye gelecek turistlerin direkt Antalya'ya gideceği belirtiliyor. Söz konusu uçuşlarla Türkiye'ye gelecek İranlıların Isparta'ya faydası olmayacağı kaydediliyor.

Isparta ile İran arasındaki karşılıklı yaz sezonu uçak seferleri 25 Haziran'da başlıyor. 5 ay sürmesi beklenen seferlerde 70 uçuş gerçekleştirilmesi bekleniyor. Taban Air ve Zagros-Airlines şirketlerinin düzenleyeceği seferlerin 23 Ekim'e kadar süreceğini belirten Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Müdürü Mehmet Özeren, "Isparta'ya inen İranlı turistler, turizm şirketleri tarafından değişik illere götürülüyor. Şimdiye kadar Süleyman Demirel Havalimanı'na inen İranlı turistlerin Isparta'ya pek faydası olduğunu söyleyemeyiz. Isparta'ya uğramadan başka illere gidiyorlar. Bu konuda, Ispartalı sivil toplum kuruluşları ve yöneticiler bir çalışma yaparsa turistlerin Isparta'da bir süre kalması sağlanabilir." dedi.

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Kaçıkoç ise Isparta'ya gelen turistlerin kente pek faydası olmadığını, turizm şirketlerinin turistleri Burdur üzerinden direkt Antalya'ya götürdüklerini söyledi. Kaçıkoç, önümüzdeki dönemlerde İranlı yetkililerle görüşerek, turislerin Isparta'ya gelmesini sağlayacaklarını söyledi.

Isparta'ya geliyorlar ama...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 9 yıl önce
Ispartaya bir şekilde uğramış mülteci yada turist iranlılara sorunuz iranı... onlar antalyayı istiyor Ispartayı değil. Isparta nın ne gibi turizm alanı var biri söylesin ??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Ispartaya gelen turist uçagı Türkiyeye gelmiş sayılmaz mı?Oradan Antalyaya gitselerde kazanılan para Türkiyede kalmıyor mu?Olumsuz yazılarla İranlıların Türkiye ye gelmelerini mi engellemek istiyoruz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
sülodan akıllandıkmı sanki, şimdi de tayyibe oy veriyor millet akıllanmaz..sülonun yeğenleri, tayyibin oğlu,bacanağı :))) aynı terane... Isparta'ya gelince Ispartadan bir baltaya sap olmaz.. bir Ispartalı olarak bunu diyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
hain süleyman kraliyet hesaplaşmasına az kaldı toprak seni kabul edermi bilmem.tükürcek hali yok hrhld.ıspartabelasını sen saldın başımıza sen çıkar:)bankanı da al git.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000