12 Ekim 2016, Çarşamba 09:17:43

İran ve Konya’dan KKTC'ye uçuşlar başlıyor

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, katıldığı TV programında yeni uçuş noktalarını açıkladı.
  • Sefer yapacak havayolları önce gidip ercan havalimanını görsünler. Bakalım sefer koyarlar mı
  • Şeb i aruz için uygun sefer
  • AKP kalesi olan illerden heryere uçuş olmalı halk onurlandırılmalı.GÖKLERDEN GELEN BİR KARAAAAARRRRRRRR VARDIR. Reeeeeeceeeep Tayyyiiiip ERDOĞAANNNNNNN.
  • Vardır bir bildikleri ama İran-Adana-KKTC daha doğru ve ticari açıdan karlı bir uçuş olabilirdi. Acaba Adana'da da mı slot yok artık? :)

Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, katıldığı TV programında yeni uçuş noktalarını açıkladı. Turizm Ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, öncelikleri arasında, süreç içerisindeki ciddi eksikliklerin giderilmesinin olduğunu vurgulayarak, önümüzdeki dönemde ülke turizmini atağa geçirmek için ciddi ve kararlı bir şekilde çalışıldıklarını söyledi.

Her yıl bir program çerçevesinde yapılan uluslararası fuarlar ve tanıtımların dışında yeni çalışmalar yapıldığını, Türkiye’de 10 İlde ve değişik ülkelerde tanıtım etkinlikleri düzenleneceğini belirten Ataoğlu,yeni destinasyonlar oluşturduklarını ve uçuş noktalarını daha artıracaklarını belirtti.

”İRAN'DAN KKTC'YE UÇUŞLAR BAŞLATILIYOR”
Ataoğlu, İran’da 200 civarında tur operatörünün katılımıyla bugüne kadar yapılan road show'larda en fazla katılım yoğunluğun yaşandığı bir tanıtım etkinliği gerçekleştirdiklerini ve oldukça fazla ilgi gördüklerini söyledi.

Yapılacak olan çalışmalar ile Tahran ve Tebriz’den KKTC’ye touch down sistemi ile uçuşların başlatılacağını da sözlerine ekleyen Ataoğlu, bu uçuşların sürdürülebilir olması için İran - Konya - KKTC hattı şeklinde uçak değişimi yapılmadan gerçekleştirileceğini söyledi.

"ORDU'DAN SONRA KONYA SEFERLERİ DE BAŞLIYOR”
Gerçekleştirilen Ordu temaslarında TC Kültür Ve Turizm Bakanı Nabi Avcı’nın yoğun ilgi ve desteğini samimiyetle hissettiğini, verilen destek ve birliktelik sayesinde Ordu’dan haftada 3 kez olacak şekilde uçuşların başladığını ve devam ettiğini belirten Ataoğlu, "Ülkemize daha fazla sayıda turist gelmesini sağlamak amacı ile sürekli çalışıyoruz, önümüzdeki hafta Konya’dan gelecek olan tur operatörleri, acenteler ve THY yetkilileri ile yapılacak görüşmeler sonrasında Konya seferlerini başlatıyoruz” dedi

İran ve Konya’dan KKTC'ye uçuşlar başlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar

KKTC ~ 2 yıl önce
Sefer yapacak havayolları önce gidip ercan havalimanını görsünler. Bakalım sefer koyarlar mı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kyamam ~ 2 yıl önce
Şeb i aruz için uygun sefer

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bir KARAAARR vardır ~ 2 yıl önce
AKP kalesi olan illerden heryere uçuş olmalı halk onurlandırılmalı.GÖKLERDEN GELEN BİR KARAAAAARRRRRRRR VARDIR. Reeeeeeceeeep Tayyyiiiip ERDOĞAANNNNNNN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vardır ~ 2 yıl önce
Vardır bir bildikleri ama İran-Adana-KKTC daha doğru ve ticari açıdan karlı bir uçuş olabilirdi. Acaba Adana'da da mı slot yok artık? :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000