28 Kasım 2012, Çarşamba 08:45:34

İNSANSIZ YOLCU UÇAĞI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

İngiliz Hükümeti'nin çılgın projesi için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. Önümüzdeki ay ilk insansız yolcu uçağının test edilmesi bekleniyor!
  • Iphone ve Android için uygulamaları en kısa azamanda çıkar da alışverişte , denizde tayyare uçurmaya devam ederiz.En güzel kısmı da şu medical class 1 den kurtulacağız nihayetinde.
  • havacılık geleceği açısından kaçınılamayacak gelişme. çünkü pilot maliyetleri başlı başına şirketler için baş belası. bunayakıt maliyetlerini ekleyince uçaklar haliyle zararına uçuyor gibi bir görüntü çıkıyor ortaya.
  • içinde pilot varken bu kadar kaza oluyor pilot olmadığını düşününce bu uçaklara binmek delilik
  • Bu projenin tutmaması için neden yok. Pilot olmadanda uçarlar. Ancak içeride bir tane sistem operatörü olmalı. Bu kişi sadece mevcut sistemleri gözlemeli.

Yolcu uçakları da şimdi insansız uçuşa geçiyor. Artık pilotlar da kulede kalacak ve yolcuları yerden kontrol edilen uçaklarla uçuracak.

İngiliz hükümetiyle birlikte 3 özel şirketin de desteklediği insansız yolcu uçağı Jetstream'in (insansız uçak) programı hükümet destekli ASTRAEA tarafından üretildi. Yaklaşık 100 milyon dolarlık projede sona yaklaşılırken heyecan büyüyor.

Önümüzdeki ay test uçuşu Warton Havaalanı'ndan İskoçya'ya doğru yola çıkan jette gerçekleştirilecek.

İNSANSIZ YOLCU UÇAĞI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

APPLICATION ~ 6 yıl önce
Iphone ve Android için uygulamaları en kısa azamanda çıkar da alışverişte , denizde tayyare uçurmaya devam ederiz.En güzel kısmı da şu medical class 1 den kurtulacağız nihayetinde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gelecek ~ 6 yıl önce
havacılık geleceği açısından kaçınılamayacak gelişme. çünkü pilot maliyetleri başlı başına şirketler için baş belası. bunayakıt maliyetlerini ekleyince uçaklar haliyle zararına uçuyor gibi bir görüntü çıkıyor ortaya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
içinde pilot varken bu kadar kaza oluyor pilot olmadığını düşününce bu uçaklara binmek delilik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zaten beklenen gelişme ~ 6 yıl önce
Bu projenin tutmaması için neden yok. Pilot olmadanda uçarlar. Ancak içeride bir tane sistem operatörü olmalı. Bu kişi sadece mevcut sistemleri gözlemeli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000