16 Şubat 2016, Salı 15:20:18

İGA Skywalkers gelecek 25 yıla damga vuracak

İstanbul Yeni Havalimanı’nın inşaat ve işletmesini üstlenen İGA Havalimanları, çalışanlarının katılımıyla yıllık toplantısını gerçekleştirdi. Her yıl İGA Skywalkers ismiyle düzenlenecek etkinliğin bu yılki teması ‘Büyük Aile’ olarak belirlendi.
  • Pardon bakarmısınız.Garson Bey-soda servisi ne zaman?-Hazım sorunu var bazılarında.- e-tabi İstanbulda işletecek bir yer kalmayınca zor . anlıyor sizi sektör.Bakkal verelim size ,olurmu?
  • kopyalar aslını yaşatır. Yakında 3. havalimanı çok büyük olasısılkla TAV a devredilir. Orayı işletecek know how bunlarda yok maalesef.
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
  • Bu kadar da TAV taklid edilmez insaf yani. Tav'in her yil duzenledigi Leaders Summit organizasyonunun resmen cakmasi olmus. Konsept bile ayni...

Çalışanların katılımıyla düzenlenen etkinliğe İGA Havalimanları Yönetim Kurulu Üyeleri Nihat Özdemir, Cemal Kalyoncu ve Nazif Günal ile CEO Yusuf Akçayoğlu ev sahipliği yaptı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İGA Havalimanları Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Özdemir, “150 milyon yolcu kapasitesi, 1.3 milyon metrekare kapalı alanı ve altı pisti ile dünyanın en büyük havalimanlarından birisini inşa ediyoruz. Tamamlandığında ülkemizin milli gururu olacak bu projenin üstesinden gelebilmemiz için bir aile gibi birbirimize kenetlenmeli ve bir takım ruhuyla hareket etmeliyiz…” dedi.

Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en büyük projesinde çalışmanın büyük bir gurur olduğunu belirterek sözlerine başlayan İGA Havalimanları CEO’su Yusuf Akçayoğlu ise şunları söyledi: “Türk havacılığının önünü açacak bu projede, önümüzdeki 25 yıla damga vuracak bir ekiple çalışıyoruz. Başarımızın ardındaki en büyük gücün insan kıymetimizin kalitesi ve takım ruhumuz olduğunu görüyorum.”

Etkinlikte, ayrıca İGA Havalimanları’nda ikinci yılını dolduran çalışanlara plaket verilirken, ‘Bir Fikrin mi var?’ yarışmasında mobil uygulama önerisi hayata geçecek olan Mithat Erdoğan’a da ödül olarak hediye çeki takdim edildi. İGA Havalimanları Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla düzenlenen panelin ardından, liderlik ve yönetim düşünürü Fazıl Oral, birleştiren liderlik başlıklı bir sunum yaptı.İGA Skywalkers gelecek 25 yıla damga vuracak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

trüf mantarı ~ 2 yıl önce
Pardon bakarmısınız.Garson Bey-soda servisi ne zaman?-Hazım sorunu var bazılarında.- e-tabi İstanbulda işletecek bir yer kalmayınca zor . anlıyor sizi sektör.Bakkal verelim size ,olurmu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kopya ~ 2 yıl önce
kopyalar aslını yaşatır. Yakında 3. havalimanı çok büyük olasısılkla TAV a devredilir. Orayı işletecek know how bunlarda yok maalesef.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ortaklar nerede? ~ 2 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TAV ~ 2 yıl önce
Bu kadar da TAV taklid edilmez insaf yani. Tav'in her yil duzenledigi Leaders Summit organizasyonunun resmen cakmasi olmus. Konsept bile ayni...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
çok güldüm ~ 2 yıl önce
bu toplantıların mucidi TAV dır zaten..yoksa başka bir şirket de yapmaz, yapamaz bilemezler :)

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000