30 Mart 2013, Cumartesi 09:02:39

İFLAS İŞLEMLERİ BAŞLADI

Ermenistan ulusal havayolu şirketi Armavia iflas etti.
  • TK da yakın zaman da ermeni pilot muhabbeti başlar nasıl olsa TK kucak açar. Beter olsunlar kökten batsın kansızlar
  • konu ermenistan olunca ne yalan söyleyeyim hiç üzülmedim
  • iyi olmus
  • Üzülmeyin ARMAVİA çalışanları hemen THY e başvurun.Garanti ise başlarsınız en büyük avantajınızı kullananın yabancı pilot avantajını.canim ülkemin turk pilotları size is yok üniversite bitir askere git toeic den geçer not al ..mülakatlara gitmek için o şirketten tanıdık bul ..sonra yunanlı kaptanım bana Konstantin e HOSGELDİN desin CANİM TURKİYEM ARKADASLAR LUTFEN İKAMETİ TÜRKİYE'DE OLUP KAC TURK PİLOT YABANCİ HAVAYOLLARİNDA CALİSİYOR .BİZDE KAC KİSİ CALİSİYOR...

Armavia'dan yapılan açıklamada, şirketin iflas işlemlerini başlattığı duyuruldu.

Açıklamada, şirketin gelecek hafta içindeki tüm seferlerini durduracağı bildirildi. Amravia, 14 uçaklık filosuyla 20 ülkeye haftada 100'ü aşkın sefer yapıyordu.


Öte yandan Rus sivil havacılık dairesinden yapılan açıklamada, Armavia'nın Moskova'daki Vnukovo havalaanına ödenmemiş borçlarının tutarının 1,4 milyon dolar olduğu belirtildi. Şirketin ayrıca Rusya'nın güneyindeki 2 ayrı havaalanına daha az miktarlarda ödenmemiş borcunun bulunduğu kaydedildi.

Armavia'nın sahibi Mihail Bagdasarov geçen yıl şirketi satacağını duyurmuş, ancak bir alıcı bulamaması nedeniyle satış yapılamamıştı.

Bagdasarov, Amravi'nin sorunlarını, dünya ekonomisinde yaşanan sıkıntılı döneme ve şirketin kullanımında olan Rus yapımı Sukhoi tipi uçakların neden olduğu kayıplara bağlamıştı.

İFLAS İŞLEMLERİ BAŞLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

ermeni pilot ~ 5 yıl önce
TK da yakın zaman da ermeni pilot muhabbeti başlar nasıl olsa TK kucak açar. Beter olsunlar kökten batsın kansızlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
?? ~ 5 yıl önce
Aynen katılıyorum...THY yönetimi Türk'ü ülkesine bile almayan ve bizlerden nefret eden milletlerden pilot alıyor: Sırp ve Yunanlardan sonra şimdi Ermeni pilotları da kokpitte olursa hiç şaşırmayın...
emin ~ 5 yıl önce
konu ermenistan olunca ne yalan söyleyeyim hiç üzülmedim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mumu ~ 5 yıl önce
iyi olmus

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AKASYA ~ 5 yıl önce
Üzülmeyin ARMAVİA çalışanları hemen THY e başvurun.Garanti ise başlarsınız en büyük avantajınızı kullananın yabancı pilot avantajını.canim ülkemin turk pilotları size is yok üniversite bitir askere git toeic den geçer not al ..mülakatlara gitmek için o şirketten tanıdık bul ..sonra yunanlı kaptanım bana Konstantin e HOSGELDİN desin CANİM TURKİYEM ARKADASLAR LUTFEN İKAMETİ TÜRKİYE'DE OLUP KAC TURK PİLOT YABANCİ HAVAYOLLARİNDA CALİSİYOR .BİZDE KAC KİSİ CALİSİYOR...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Akasya'ya ~ 5 yıl önce
Belki çoğu konuda haklısın ama şu Toeic olayını sil kafandan o tip sınavların hiç bir geçerliliği olamaz hiç bir ülkede. Speaking yok sınavda daha ne olsun?
Soru ~ 5 yıl önce
Speaking neyla alakalı acaba

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000