31 Ağustos 2016, Çarşamba 17:05:00

THY'den yeni atamalar; Anadolujet'in yeni başkanı da belli oldu

Türk Hava Yolları bugün aldığı bir kararla bazı birimlerde atamalar yaptı. Atamalar arasında Anadolujet'in yeni başkanının da ismi verildi.
  • Bu kadar haine, hainliklere ve kargaşaya rağmen ülke ve ekonomi maaşallah ayakta. Başka yerler ülkeler olsa error verirdi. buda geçer sabredin.
  • Burada yorum yazıp birilerini yok fetocu yok bilmem ne diye itham edip zan altında bırakan alçaklar var Merak etmeyin mahkemede yüzleşecez.Aklı ölmüş kalbi sönmüş zavallı.(Hasan a diye yorum yazan zavallıya ithafen)
  • Askin Cantimur, Houstonºda beni 10 gun teftis etti. Daha ilk ofise geldigi sabah saat 9da benimle tanisirken su sozleri sarf ettiºº Engincim ABD muhasebe sefligi icin yetersiz ve liyakatsiz oldugunu biliyorsun degil miºº Bunu teftis sonunda deseydi eyvallah derdim ama onyargi ve sisirilmis bilgi ile ilk gunu gorur gormez demesi icime cok dokunmustu ve tuhafima gelmisti. Bu icimdeki uhdeyi acikladiktan sonra kendisine basarilar dilerim. 10 gunde tanidigim kadariyla karakterli,durus sahibi,dansoz olmayan,ozu sozu bir ve cok caliskan birisine benziyordu. Allah, gonlunun guzelligine gore versin kendisine,yolu acik olsun...
  • Allah aşkına bu atama listelerinde 1 tane de liyakat ile gelmiş biri olsun. Abileri, Dayıları, Teşkilatları, Cemaatleri...Olmasa bir hiç olan insanlar müdür, başkan oluyorlar. Dün FETÖ çaldı kadroları bugün başka birileri onların yolundan gidiyorlar. Memleket şavaşta birileri 30bin tl lik başkan maaşı için mücadele veriyor. Allah Türk milletini korusun.

THY icra komitesi bugün aldığı kararla bazı birimlerde görev değişikliğine gitti.

Alınan kararla birlikte 4 birimde atama gerçekleştiren THY'nin en önemli ataması Anadolujet Başkanlığı'na Said Şamil Karakaş'ın getirilmesi oldu.

İşte THY'nin bugün gerçekleştirdiği atama kararları:

Kargo Başkan Yardımcısı (Ticari) olarak görev yapan Şeref Kazancı Kargo Başkanı,

Satış Başkan Yardımcısı (Sahra Altı Afrika) olarak görev yapan Said Şamil Karakaş'ın Bölgesel Uçuşlar Başkanı,

Stockholm Müdürü olan Ömer Faruk Sönmez'in Satış Başkan Yardımcısı (Güney Avrupa),

Teftiş Kurulu Başkanlığında müfettiş olarak görev yapan Aşkın Cantimur'un Satış Başkan Yardımcısı (Sahra Altı Afrika) olarak atanmalarına karar verildi.

©AirportHaber

THY'den yeni atamalar; Anadolujet'in yeni başkanı da belli oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (47)

Canızı sıkmayın! ~ 5 ay önce
Bu kadar haine, hainliklere ve kargaşaya rağmen ülke ve ekonomi maaşallah ayakta. Başka yerler ülkeler olsa error verirdi. buda geçer sabredin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mehmed ~ 5 ay önce
Burada yorum yazıp birilerini yok fetocu yok bilmem ne diye itham edip zan altında bırakan alçaklar var Merak etmeyin mahkemede yüzleşecez.Aklı ölmüş kalbi sönmüş zavallı.(Hasan a diye yorum yazan zavallıya ithafen)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Engin Turan ~ 5 ay önce
Askin Cantimur, Houstonºda beni 10 gun teftis etti. Daha ilk ofise geldigi sabah saat 9da benimle tanisirken su sozleri sarf ettiºº Engincim ABD muhasebe sefligi icin yetersiz ve liyakatsiz oldugunu biliyorsun degil miºº Bunu teftis sonunda deseydi eyvallah derdim ama onyargi ve sisirilmis bilgi ile ilk gunu gorur gormez demesi icime cok dokunmustu ve tuhafima gelmisti. Bu icimdeki uhdeyi acikladiktan sonra kendisine basarilar dilerim. 10 gunde tanidigim kadariyla karakterli,durus sahibi,dansoz olmayan,ozu sozu bir ve cok caliskan birisine benziyordu. Allah, gonlunun guzelligine gore versin kendisine,yolu acik olsun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hak+Adalet ? ~ 5 ay önce
Allah aşkına bu atama listelerinde 1 tane de liyakat ile gelmiş biri olsun. Abileri, Dayıları, Teşkilatları, Cemaatleri...Olmasa bir hiç olan insanlar müdür, başkan oluyorlar. Dün FETÖ çaldı kadroları bugün başka birileri onların yolundan gidiyorlar. Memleket şavaşta birileri 30bin tl lik başkan maaşı için mücadele veriyor. Allah Türk milletini korusun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rami ~ 5 ay önce
Cidden so n derece gerçek bir yazı. Abisi, dayısı tepelerde danışman, müşavir ise birden bire bakıyorsun uçarak tepelere geliyorlar..

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000