05 Ekim 2009, Pazartesi 10:14:32

HOSTES VE PİLOTLAR BİRBİRİNE GİRDİ!

Birleşik Arap Emirlikleri'den Yeni Delhi'ye giden Hindistan Havayolları'na ait uçak havadayken pilotlarla kabin görevlileri, yolcuların göz önünde birbirine girdi.
  • evet steward larla rekabet edemiyoruz onlar gibi hırsızlık yapamıyoruz onlar gibi kız meselesinden kavga edemiyoruz onlar gibi g.antep te birbirimizi dü..k pardon bıçaklamıyoruz yada başımızda kaptan olmayınca kendimizi tutuklatmıyoruz.. sizin gibi adab ı muhaşeret kurallarından bihaber olamıyoruz HAKLISINIZ sizle rekabet edemiyoruz.
  • bence yorumunuz cok ayip. ben de kaptanim ama yatilarda kim kiminle ne yapiyor hic haberim olmuyor, cunku evliyim, ilgi alanima girmiyor. isini iyi yaptigi surece insanlarin cinsiyetleri ve kiminle olmayi sectikleri bizi ilgilendirmez. ozel hayatlarini en uc sinirlarda dahi yasayabilirler. cinsel tacizi ise her kosulda kinamamiz gerekir.
  • ne oldu stewardlar ekmeginize göz mü dikti sayın kaptanlar....aman dikkat elden gidiyor:))
  • ben 10 yıldır uçuyorum diyen ve devamında batıran yazık rumuzlu tosunum.sen kapını kapatıyosan kabini nerden bilecen.arkadaşından duyduğunla yorum yapma.herkes insanoğlu ister memletlisini sever ister iş arkadaşını sever.burda önemli olan denetim mekanizması??uçuş güvenliğni tehlikeye düşürüyor dersin yazarsın.kaç tane yazdın verdin şirketine.kavun.bunu da yapmadıysan sus.böyle körcahillere uçak teslim edenlere sormak lazım? arap bile vermez.

BBC'nin Times of India gazetesine dayandırdığı habere göre, geçen Cuma günü Arap Emirlikleri - Yeni Delhi seferini yapan Hindistan Havayolları'na ait uçakta, iki pilotun 24 yaşındaki bir hostese cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla başlayan tartışma kavgaya dönüştü.

5 erkek ve kadın kabin görevlisiyle iki pilot, uçaktaki 106 yolcunun önünde birbirine girdi.

Uçağın Pakistan hava sahası üzerinden geçtiği sırada meydana gelen ve yolcuların güçlükle ayırdığı kavgada bir pilotla bir hostes yaralandı.

Olay üzerine Hindistan Havayolları tarafından başlatılan soruşturma, tarafların birbirine suçlama yarışına dönüştü.

5 kabin görevlisi pilotları cinsel tacizle suçlarken, pilotlar da iddianın bir erkek kabin görevlisiyle bir hostes aşk ilişkisini saklamak için ortaya atıldığını savundu.

HOSTES VE PİLOTLAR BİRBİRİNE GİRDİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

Misafir ~ 9 yıl önce
evet steward larla rekabet edemiyoruz onlar gibi hırsızlık yapamıyoruz onlar gibi kız meselesinden kavga edemiyoruz onlar gibi g.antep te birbirimizi dü..k pardon bıçaklamıyoruz yada başımızda kaptan olmayınca kendimizi tutuklatmıyoruz.. sizin gibi adab ı muhaşeret kurallarından bihaber olamıyoruz HAKLISINIZ sizle rekabet edemiyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bence yorumunuz cok ayip. ben de kaptanim ama yatilarda kim kiminle ne yapiyor hic haberim olmuyor, cunku evliyim, ilgi alanima girmiyor. isini iyi yaptigi surece insanlarin cinsiyetleri ve kiminle olmayi sectikleri bizi ilgilendirmez. ozel hayatlarini en uc sinirlarda dahi yasayabilirler. cinsel tacizi ise her kosulda kinamamiz gerekir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ne oldu stewardlar ekmeginize göz mü dikti sayın kaptanlar....aman dikkat elden gidiyor:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ben 10 yıldır uçuyorum diyen ve devamında batıran yazık rumuzlu tosunum.sen kapını kapatıyosan kabini nerden bilecen.arkadaşından duyduğunla yorum yapma.herkes insanoğlu ister memletlisini sever ister iş arkadaşını sever.burda önemli olan denetim mekanizması??uçuş güvenliğni tehlikeye düşürüyor dersin yazarsın.kaç tane yazdın verdin şirketine.kavun.bunu da yapmadıysan sus.böyle körcahillere uçak teslim edenlere sormak lazım? arap bile vermez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000