28 Ocak 2009, Çarşamba 08:12:18

"Havalimanını kapatmaya kimsenin gücü yetmez!"

Demokrat Parti Adana İl Başkanı Yavuz Tekeli, ''Adana Havalimanı'nın kapatılmasına kimsenin gücünün yetmeyeceğini'' ileri sürdü.
  • ERZURUM HAVALİMANI ERZURUMA YETİYOR 2011 KIŞ OLİMPİYATLARI İÇİN ERZİNCAN HAVAALANINI LİMAN EDECEKMİŞSİN DIŞ HATLARI ERZİNCANA GÖTÜRECEKMİŞSİN SAKIN HA AKLININ UCUNDAN BİLE GEÇİRME ERZURUMA VURDUĞUNUZ DARBELER YETER AKILLI OLUN AKLINIZI ALIR BU DADAŞLAR
  • Tamam Adana Havalimanı yenice ye taşınsın ancak yenice Adana ya bağlansın
  • Bugüne kadar Adana havalimanına ne kadarlık bir yatırım yapılmış veya konumu lokasyonu etrafındaki inşaaya nasıl izinler verilmiş bunlar bir düşünülmeli.Hayatımda 3 kere Adana'ya uçtum ve böyle bir havalimanı görmedim.Hayalimde Amerikan üssünü barındıran bir şehrin havalimanının biraz daha derli toplu olması gerekiyordur diye düşünürken hayal kırıklığına uğradım,resmen orta Amerika'daki basit kasaba havalimanları gibi minnacık uçaktan çıktığın gibi minibüs duraklarındasın.Biraz güzel de tabii ,ama bir şekilde Adana düşünmeli,bu bize yakışıyor mu? diye.
  • Bu masal yıllardır söyeniyor. Burayı neden kapatacaklar... Biz halimimizden memmunuz. Mersine yapılacak hava alanı milli serveti heba etmektir, günahtır, yazıktır. Oraya yapılacak hava alanının 10'da birine burayı süper yaparsınız.. Bu işi çıkaranlara hodri meydan... Hem adana hava alanı açık kalsın siz de gidip mersine hava alanı yapın... Acaba yolcu bulabilecekler mi?

Tekeli, yazılı açıklamasında, Adana'daki havalimanının sosyal, ekonomik ve kültürel açıdan kentin bir parçası haline geldiğini belirterek, buranın kapatılarak Mersin'e Çukurova Havaalanı'nın açılmasının planlandığını dile getirdi.

Bu girişimin AKP Adana milletvekilleri tarafından da desteklendiğini savunan Tekeli, şunları kaydetti:

''Adana Havalimanı'nı kapatmaya kimsenin gücü yetmez. Bu girişim siyasi şov amaçlıdır ve biz buna tepkimizi göstereceğiz.''

"Havalimanını kapatmaya kimsenin gücü yetmez!"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

erzincanıda liman yapacaklarmış ~ 9 yıl önce
ERZURUM HAVALİMANI ERZURUMA YETİYOR 2011 KIŞ OLİMPİYATLARI İÇİN ERZİNCAN HAVAALANINI LİMAN EDECEKMİŞSİN DIŞ HATLARI ERZİNCANA GÖTÜRECEKMİŞSİN SAKIN HA AKLININ UCUNDAN BİLE GEÇİRME ERZURUMA VURDUĞUNUZ DARBELER YETER AKILLI OLUN AKLINIZI ALIR BU DADAŞLAR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
adanalı ~ 9 yıl önce
Tamam Adana Havalimanı yenice ye taşınsın ancak yenice Adana ya bağlansın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hakan alp sarıcalıoğlu ~ 9 yıl önce
Bugüne kadar Adana havalimanına ne kadarlık bir yatırım yapılmış veya konumu lokasyonu etrafındaki inşaaya nasıl izinler verilmiş bunlar bir düşünülmeli.Hayatımda 3 kere Adana'ya uçtum ve böyle bir havalimanı görmedim.Hayalimde Amerikan üssünü barındıran bir şehrin havalimanının biraz daha derli toplu olması gerekiyordur diye düşünürken hayal kırıklığına uğradım,resmen orta Amerika'daki basit kasaba havalimanları gibi minnacık uçaktan çıktığın gibi minibüs duraklarındasın.Biraz güzel de tabii ,ama bir şekilde Adana düşünmeli,bu bize yakışıyor mu? diye.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hodri Meydan ~ 9 yıl önce
Bu masal yıllardır söyeniyor. Burayı neden kapatacaklar... Biz halimimizden memmunuz. Mersine yapılacak hava alanı milli serveti heba etmektir, günahtır, yazıktır. Oraya yapılacak hava alanının 10'da birine burayı süper yaparsınız.. Bu işi çıkaranlara hodri meydan... Hem adana hava alanı açık kalsın siz de gidip mersine hava alanı yapın... Acaba yolcu bulabilecekler mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000