14 Ağustos 2010, Cumartesi 12:49:37

Havalimanında trafik sıkıntısı bitmek bilmiyor...

Atatürk Havalimanı’ndaki otoparklara girmek istemeyen araçlar havalimanı girişindeki trafiğin aksamasına neden oluyor.
  • yapılan yorumlara cevap verirken biraz daha özenli okuyun yorumları lütfen..7TL nin otopark için yüksek bir fiyat oldugunu söyledim ama sadece ilk ve son cümleyi okumussunuz anlasılan.. işte sizin gibi düşünen zihniyeti kınamak lazım aslında..
  • Otopark ücreti makul olursa özellikle 0-2 saat arası park ücreti şimdikinin yarısı demiyorum o bile kurtarmaz 3/1 fiyatında olsun bakalım millet havalimanına 1-2 km kala yollarda bekliyormu.Sonuca gelelim otopark fiyatı fahiş fiyat düzenleme getirilmeli.
  • bu durumu dilekçe ile emniyete bildirdim,gelen cevapta şu kadar zamanda şu kadar ceza kesildi diye cevap geldi yani onlarda kendi ceplerinin derdinde,
  • tabi tavı zenginletelim dimi ? orada trafikçi polisler niyeyse arabalarını istedikleri otoparka koyuyrlar ücretsiz. biz thy çalışanlarını araçlarını bile çatır çatır çekiyorlar sırf b kapısına araç çalıştırıyorlar. söyleyince de otoparka koyun diyorlar. sanki otopark var gibi. alayı yiyici. suç bizde rüşvet alanları tek tek söylemiyoruz şikayet etmiyoruz ... 1 kulübe 2 levha koymakla sözde devleti kurtardıklarını sanıyorlar. o trafik vakfının allah bin belasını versin, oradan ekmek yiyenlerın de çoluğundan çocugundan çıkarsın bizden aldıkları o haram paraları başka birşey demiyorum. sözüm taibki görevini kötüye kullanana , herkese değil ...

Metrelerce uzayan araç kuyruğu, yoğun saatlerde trafiğin tıkanmasına neden oluyor, yolcular ve havaalanı personeli Atatürk havalimanına ulaşmakta güçlük çekiyor.

Atatürk Havalimanı’na ulaşımın sağlandığı yolun bir şeridini araçlar tamamen işgal ediyor. Hatta bazı zamanlarda araçlar iki şeridi işgal ettiği de görülüyor.

Atatürk Havalimanı’ndan yolcu almak için bekleyen araçlar, otoparka girmek istemeyince havaalanı çevresindeki yol kenarlarına park ediyor.

Bu da zaman zaman trafiğin sıkışmasına neden oluyor. İki şeridi işgal eden araçlar yüzünden özellikle sabah ve akşam saatlerinde yaşanan yoğunlukta havaalanına ulaşmak adeta çileye dönüyor.

Yetkililer ise manzara yaşanan bu trafik keşmekeşi karşısında sessiz... Uzun süredir araçların bu şekilde yolu işgal etmesine sessiz kalan yetkililer, vatandaşlardan da tepki alıyor.

Her şeye rağmen yol kenarındaki korsan otoparklara bir türlü çare bulunamıyor.

Havalimanında trafik sıkıntısı bitmek bilmiyor...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 8 yıl önce
yapılan yorumlara cevap verirken biraz daha özenli okuyun yorumları lütfen..7TL nin otopark için yüksek bir fiyat oldugunu söyledim ama sadece ilk ve son cümleyi okumussunuz anlasılan.. işte sizin gibi düşünen zihniyeti kınamak lazım aslında..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Otopark ücreti makul olursa özellikle 0-2 saat arası park ücreti şimdikinin yarısı demiyorum o bile kurtarmaz 3/1 fiyatında olsun bakalım millet havalimanına 1-2 km kala yollarda bekliyormu.Sonuca gelelim otopark fiyatı fahiş fiyat düzenleme getirilmeli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bu durumu dilekçe ile emniyete bildirdim,gelen cevapta şu kadar zamanda şu kadar ceza kesildi diye cevap geldi yani onlarda kendi ceplerinin derdinde,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
tabi tavı zenginletelim dimi ? orada trafikçi polisler niyeyse arabalarını istedikleri otoparka koyuyrlar ücretsiz. biz thy çalışanlarını araçlarını bile çatır çatır çekiyorlar sırf b kapısına araç çalıştırıyorlar. söyleyince de otoparka koyun diyorlar. sanki otopark var gibi. alayı yiyici. suç bizde rüşvet alanları tek tek söylemiyoruz şikayet etmiyoruz ... 1 kulübe 2 levha koymakla sözde devleti kurtardıklarını sanıyorlar. o trafik vakfının allah bin belasını versin, oradan ekmek yiyenlerın de çoluğundan çocugundan çıkarsın bizden aldıkları o haram paraları başka birşey demiyorum. sözüm taibki görevini kötüye kullanana , herkese değil ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000