10 Şubat 2017, Cuma 09:42:17

Havalimanı çalışanı tutuklandı

Sosyal Medya hesabından terörü ve terör örgütünü övdüğü belirlenen üçüncü havalimanında vinç operatör yardımcısı olarak çalışan E.A isimli şahıs, jandarma tarafından yakalanarak adliyeye sevk edildi.
  • havalimanında,thy,tgs,iga,saw,teknik hemen her devlet kurumunda,işyerinde,şirkette,şantiyede,inşaatta bunlar varlar. açılım davasında kürt vatandaşlara hoş görünmek ve oylarını almak için iktidarca özelikle abdülkadir aksu ve hüseyin çelik zamanında bilhassa adalet,eğitim ve güvenlik kurumlarına sokulup hakim,savcı,öğretmen,polis,asker yapılan hdpliler şimdi temizlenmeye çalışılıyor tıpkı sahtekar,hain secde kardeşleri fetocular gibi...bunları bu kurumlara sırf oy almak ve iktidarları devam etsin diye dolduranların ve sorgulamadan,etmeden sırf biat,para ve çıkar için bu zihniyete oy verenlerin hiç mi suçu yok ?
  • Şu sahnelenen soytarılığa bakın. Ülkenin taa en başındaki yöneticiler vaktiyle çıkıp bir adam hakkında iyidir, sağlamdır, bizdendir diyor. Başbakanına, Cumhurbaşkanına, Bakanlarına inanan halk, onların güvendiği adamın da peşine takılıyor ve bu adam birden bire terörist ilan ediliyor. Sormazlarmı şimdi doğruyu söylediğini nereden bilelim diye? O nedenle zırvalık. Bence herşeye inanmamalı. Bunların hepsi zırvalık.
  • Geçmişte birlikte yürüdük biz bu yollarda diyenler de tutuklanmadan bu işin samimiyetine inanmam.
  • thy içinde bile var. 4 kez şikayet ettim, hiç önlem alınmadı. adam açıkça kendi ağzıyla pkklı olduğunu söylediği halde, halen tutuklanmadı.

Sosyal Medya hesabından terörü ve terör örgütünü övdüğü belirlenen üçüncü havalimanında vinç operatör yardımcısı olarak çalışan E.A isimli şahıs, jandarma tarafından yakalanarak adliyeye sevk edildi. Şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, E.A isimli şahsın sosyal medya hesabından terör örgütünü övdüğünü ve provakatif eylemlerin yapılmasına zemin hazırlayacak paylaşımlarda bulunduğunu tespit etti. Hemen harekete geçen jandarma ekipleri şahsın 3. Havalimanı'nda Kule Vinç Operatör yardımcısı olarak çalıştığını belirledi.Ekipler, mahkemeden alınan arama kararının ardından havalimanı inşaatına giderek E.A'yı gözaltına aldı. Şahsın yapılan üst aramasında bir adet cep telefonu ve mahkemece toplatılma kararı bulunan yasak yayın ele geçirildi. Gözaltına alınan E.A çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Havalimanı çalışanı tutuklandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

al sana açılım ~ 1 yıl önce
havalimanında,thy,tgs,iga,saw,teknik hemen her devlet kurumunda,işyerinde,şirkette,şantiyede,inşaatta bunlar varlar. açılım davasında kürt vatandaşlara hoş görünmek ve oylarını almak için iktidarca özelikle abdülkadir aksu ve hüseyin çelik zamanında bilhassa adalet,eğitim ve güvenlik kurumlarına sokulup hakim,savcı,öğretmen,polis,asker yapılan hdpliler şimdi temizlenmeye çalışılıyor tıpkı sahtekar,hain secde kardeşleri fetocular gibi...bunları bu kurumlara sırf oy almak ve iktidarları devam etsin diye dolduranların ve sorgulamadan,etmeden sırf biat,para ve çıkar için bu zihniyete oy verenlerin hiç mi suçu yok ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zırvalık ~ 1 yıl önce
Şu sahnelenen soytarılığa bakın. Ülkenin taa en başındaki yöneticiler vaktiyle çıkıp bir adam hakkında iyidir, sağlamdır, bizdendir diyor. Başbakanına, Cumhurbaşkanına, Bakanlarına inanan halk, onların güvendiği adamın da peşine takılıyor ve bu adam birden bire terörist ilan ediliyor. Sormazlarmı şimdi doğruyu söylediğini nereden bilelim diye? O nedenle zırvalık. Bence herşeye inanmamalı. Bunların hepsi zırvalık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sadece o mu? ~ 1 yıl önce
Geçmişte birlikte yürüdük biz bu yollarda diyenler de tutuklanmadan bu işin samimiyetine inanmam.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
asd ~ 1 yıl önce
thy içinde bile var. 4 kez şikayet ettim, hiç önlem alınmadı. adam açıkça kendi ağzıyla pkklı olduğunu söylediği halde, halen tutuklanmadı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000