12 Haziran 2017, Pazartesi 11:50:37

Havakent projesi için en önemli adım atıldı

İstanbul’da yapımı devam etmekte olan üçüncü havalimanının yanı başında yapılacak olan ve sadece havacılık sektöründe çalışanların yararlanması için kurulan Havakent Yapı Kooperatifi, yapmayı vaat ettiği konutların arsasını aldı.
  • normal hayatta iki lafi bir araya getiremeyen insanlarin burda klavye delikanliligi taslamalari :D
  • havaalanı dibinde yer alınmış hala domates diyorlar çekemeyenler gitsin başka işle ugrasın
  • Ohha diyorum başka bişey demiyorum. Ya adamlar 1, 5 dönümlk tarla hissesiyle millete ev satıyor. Yahu vallahi boşa çalışıyoruz. Şener şen köprüyü bilo'ya satması gibi birşey. Resmen 9 dönümde 1,5 dönüm tarla hissesi. Uyeler birlikte domates ekerler artik. Tabi diger buyuk hissedar izin verirse...
  • Ya projenin niteliği tarla be tarla. Burdan bi emlakçıya gitsen aynı emsalde arsa bulursun. İmar durumu konut olmayan kooperatif mi olur. Ya da oraya bina mı yapılır. Kim bilir belediyenin inisiyatifinde kaç sene sonra geçer oradan konut imarı. Arkadaşlar kazandığınız parayı böyle sakat projelere vermeyin bence. Üzülebilirsiniz. Ha ben risk almayı seviyorum diyorsanız, hodri meydan; 15.000 + 1.500 sizi bekliyor.

İstanbul’da yapımı devam etmekte olan üçüncü havalimanının yanı başında yapılacak olan ve sadece havacılık sektöründe çalışanların yararlanması için kurulan Havakent Yapı Kooperatifi, yapmayı vaat ettiği konutların arsasını aldı.

Yaklaşık altı ay önce kurulan Havakent Yapı Kooperatifi, üyelerini hızlı bir şekilde evine kavuşturmak için konut yapacağı yerin arsasını aldı. Akpınar köyünde alınan arsa deniz 750 metre mesafede bulunuyor. Karadeniz kıyısında yapılacak olan marinanın yanı başında alınan arsanın havalimanına uzaklığı ise 3 kilometre.

Havakent Yapı Kooperatifi yöneticisi “Üyelerimizi bir an evvel hayal ettikleri eve kavuşturmak için gece gündüz çalışıyoruz. Kısa bir sürede arsamızı aldık. Her şey planladığımızdan daha da hızlı gidiyor. Kısa bir süre içerisinde de bir miktar daha arsa alıp inşaata başlamayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Akpınar Köyü’nde alınan arsa 9 bin metrenin üzerinde.

Yapımına kısa süre içerisind başlanması planlanan projede konut sahibi olmanın bedeli ise şu şekilde açıklandı:

Daire Tipleri ve Ödeme Planı

1+1 60m2 Giriş Aidatı 10.000-TL Aylık 1.000-TL yapının muhtemel değeri 150.000-TL

2+1 90m2 Giriş Aidatı 15.000-TL Aylık 1.500-TL yapının muhtemel değeri 210.000-TL

3+1 120m2 Giriş Aidatı 20.000-TL Aylık 2.000-TL yapının muhtemel değeri 270.000-TL

©AirportHaber.comHavakent projesi için en önemli adım atıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (41)

K.D ~ 2 ay önce
normal hayatta iki lafi bir araya getiremeyen insanlarin burda klavye delikanliligi taslamalari :D

Yanıtla

Kalan karakter 1000
zen ~ 6 ay önce
havaalanı dibinde yer alınmış hala domates diyorlar çekemeyenler gitsin başka işle ugrasın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hisseli tarla tapu ~ 6 ay önce
Ohha diyorum başka bişey demiyorum. Ya adamlar 1, 5 dönümlk tarla hissesiyle millete ev satıyor. Yahu vallahi boşa çalışıyoruz. Şener şen köprüyü bilo'ya satması gibi birşey. Resmen 9 dönümde 1,5 dönüm tarla hissesi. Uyeler birlikte domates ekerler artik. Tabi diger buyuk hissedar izin verirse...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
. ~ 6 ay önce
Ya projenin niteliği tarla be tarla. Burdan bi emlakçıya gitsen aynı emsalde arsa bulursun. İmar durumu konut olmayan kooperatif mi olur. Ya da oraya bina mı yapılır. Kim bilir belediyenin inisiyatifinde kaç sene sonra geçer oradan konut imarı. Arkadaşlar kazandığınız parayı böyle sakat projelere vermeyin bence. Üzülebilirsiniz. Ha ben risk almayı seviyorum diyorsanız, hodri meydan; 15.000 + 1.500 sizi bekliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000