11 Kasım 2015, Çarşamba 13:07:09

Havak Vakfı ürünleri satışa sunuldu

Türk Hava Yolları’nın lisanslı ürünleri Atatürk Havalimanı metro katında açılan Havak Shop’ta satışa sunulmaya başlandı.
  • Sanki pavyondaymışsın da alevli meyve tabaklı bir hesap ödermişcesine pahalı saaaaaanki.
  • Orjinal urune karsiyim (cok pahali)
  • Kutban Bayramı'nda ürün satın aldım buradan.Yani 2 ay kadar ömce....Kart askılıği, yoyo, kumas anahtarlik ve ucak maketi... Sanki yeni bu hafta acilmis gibi soyluyorsunuz :)
  • 'lisans almaya çalışan tk lı teknisyen ' tarzında oyuncak varsa hiç kaçırmam

Türk Hava Yolları’nın lisanslı ürünleri Atatürk Havalimanı metro katında açılan Havak Shop’ta satışa sunulmaya başlandı.

Türk Hava Yolları çalışanları için kurulan Türk Havak Vakfı, yeni mağazasını Atatürk Havalimanı metro katında açtı. Daha önce THY Genel Müdürlük yanındaki vakıf merkezinde satış yapan Havak’ın metro şubesinde THY kokpit ve kabin ekipleri için çanta, ayakkabı, gömlek isimlik ve bröve satışları yapılacak. Ekipler böylece uçuşa gittikleri sırada havalimanının içerisinde ihtiyacı olan ürünleri satın alabilecekler.

Havak metro şubesinde ayrıca, havacılık hobi ürünleri de satışa sunuldu. Uçak maketinden havacılık temalı oyuncak, bardak, anahtarlık gibi 500’e yakın ürün çeşidi bulunan mağazada THY lisanslı ürünler de yer alıyor. TK collection markalı THY ürünlerinin resmi satışlarının yapıldığı mağazada, THY için üretilen birbirinden ilginç hediyelik eşyalar müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Vakıf merkezinde bulunan mağaza hafta için 08:00 – 17:00 saatleri arasında , Dış hatlar Metro katında  bulunan mağaza ise haftanın 7 günü 08:00 -  21:00 saatleri arasında hizmet veriyor.Havak Vakfı ürünleri satışa sunuldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Cambodian ~ 3 yıl önce
Sanki pavyondaymışsın da alevli meyve tabaklı bir hesap ödermişcesine pahalı saaaaaanki.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
. ~ 3 yıl önce
Orjinal urune karsiyim (cok pahali)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
coktan beri var ~ 3 yıl önce
Kutban Bayramı'nda ürün satın aldım buradan.Yani 2 ay kadar ömce....Kart askılıği, yoyo, kumas anahtarlik ve ucak maketi... Sanki yeni bu hafta acilmis gibi soyluyorsunuz :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
zz ~ 3 yıl önce
'lisans almaya çalışan tk lı teknisyen ' tarzında oyuncak varsa hiç kaçırmam

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000