04 Nisan 2010, Pazar 23:10:05

HAVACILIĞIMIZ KİMLERE EMANET...! (GÜNCELLENDİ)

Önceki gün duyurduğumuz skandal haberi yayınlamamıza saatler kaldı. Bugün AirportHaber, havacılık sektöründe nasıl dolaplar döndüğünü havacılığımızın kimlere emanet olduğunu tüm çıplaklığı ile ortaya koyacak.
  • İşe alma sürecinde türlü entrikalar çeviriyorlar.Bir de çok bilmişler gibi sizinle matrak geçiyorlar.Gel görki ektiklerini biçiyorlar.Ben acımıyorum bunlara.
  • neresi güncellendi acep
  • İşi gücü haber değilde dedikodu yapmak olan bi site, bi dönüp bakın arşivinize, yapmayın dedikodu meydanına çevirdiniz ciddi şeylerle uğraşın, havacılığın gelişmesi ve ilerlemesi için, sektörün büyümesi için çabalayın, bırakın atıp tutmayı, iş üretin laf değil,amaç reklam gelirlerinizi arttırmak olmasın.hoş editörden geçmez(utanan olurmu acaba) bu sözüm ona tarafsız haber....
  • HAVACILIĞIMIZ, ULUSLARARASI STANDARTLARA GÖRE BİRKAÇ KİŞİ HARİÇ, HAVACILIK TECRÜBESİ YETERSİZ OLAN 30 VEYA 40 KİŞİ OLAN SHGM DENETÇİLERİNE AİT VE DE AYNI ZAMANDA MAALESEF HAVACI OLMAYAN ANCAK BUNA KARŞIN EN ÜST DÜZEYDE GÖREV YAPAN BİRKAÇ SHGM YÖNETİCİSİNE AİT. ÖYLE DEĞİ Mİ ALİ BEY? BÖYLE BİR DURUMDA SİVİL HAVACILIK EMNİYETİ VE GÜVENLİĞİ SAĞLANABİLİR Mİ? LÜTFEN ASLINDA BUNU DÜŞÜNELİM. AKSİ TAKDİRDE DENETLENENLER YİNE BİLDİKLERİNİ YAPARLAR. UÇAKLARDA DÜŞMEYE YİNE DEVAM EDER. SİZLERE DE BOL BOL MALZEME ÇIKAR. HEPİMİZ BİNDİĞİMİZ DALI KESİYORUZ AMA HALA FARKINDA DEĞİLİZ.

Yayın hayatımıza başladığımız günden itibaren sektörümüze yönelik her türlü haberi sizlerle paylaştık. Yarın kuruluşumuzun 6 ncı yılında apronda deve kesme skandalından daha büyük haberle sektördeki denetim görevimizi ciddiyetle yaptığımıza şahit olacaksınız.

 

Yayınlayacağımız haber birçok olayları da çorap söküğü gibi devam ettirecek. Hatır gönül işleri nasıl yürüyor? Kim kime nasıl yardım ediyor? Yapılan yardımlar usule uygun mu?

 

AirportHaber yazacak yer yerinden oynayacak…

 

Bugün sektörün sesi Haberin Tek Kaynağı AirportHaber gündem oluşturacak. İddia ediyoruz hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

AZ SONRA

HAVACILIĞIMIZ KİMLERE EMANET...! (GÜNCELLENDİ)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 8 yıl önce
İşe alma sürecinde türlü entrikalar çeviriyorlar.Bir de çok bilmişler gibi sizinle matrak geçiyorlar.Gel görki ektiklerini biçiyorlar.Ben acımıyorum bunlara.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
neresi güncellendi acep

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
İşi gücü haber değilde dedikodu yapmak olan bi site, bi dönüp bakın arşivinize, yapmayın dedikodu meydanına çevirdiniz ciddi şeylerle uğraşın, havacılığın gelişmesi ve ilerlemesi için, sektörün büyümesi için çabalayın, bırakın atıp tutmayı, iş üretin laf değil,amaç reklam gelirlerinizi arttırmak olmasın.hoş editörden geçmez(utanan olurmu acaba) bu sözüm ona tarafsız haber....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
HAVACILIĞIMIZ, ULUSLARARASI STANDARTLARA GÖRE BİRKAÇ KİŞİ HARİÇ, HAVACILIK TECRÜBESİ YETERSİZ OLAN 30 VEYA 40 KİŞİ OLAN SHGM DENETÇİLERİNE AİT VE DE AYNI ZAMANDA MAALESEF HAVACI OLMAYAN ANCAK BUNA KARŞIN EN ÜST DÜZEYDE GÖREV YAPAN BİRKAÇ SHGM YÖNETİCİSİNE AİT. ÖYLE DEĞİ Mİ ALİ BEY? BÖYLE BİR DURUMDA SİVİL HAVACILIK EMNİYETİ VE GÜVENLİĞİ SAĞLANABİLİR Mİ? LÜTFEN ASLINDA BUNU DÜŞÜNELİM. AKSİ TAKDİRDE DENETLENENLER YİNE BİLDİKLERİNİ YAPARLAR. UÇAKLARDA DÜŞMEYE YİNE DEVAM EDER. SİZLERE DE BOL BOL MALZEME ÇIKAR. HEPİMİZ BİNDİĞİMİZ DALI KESİYORUZ AMA HALA FARKINDA DEĞİLİZ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000