07 Ekim 2010, Perşembe 08:08:47

Havaalanlarında Nurus konforu...

Sadece Türkiye’de değil tasarımları ile dünya çapında tercih edilen Nurus, havaalanlarındaki bekleyişleri en rahat hale getiren terminal çözümleriyle yolculara benzersiz konfor, şıklık ve kaliteyi bir arada sunuyor.

Şu ana kadar uluslararası havaalanlarından İstanbul Sabiha Gökçen, Antalya ve Türkmenistan-Türkmenbaşı havaalanları tarafından tercih edilen Nurus terminal çözümleri dünyanın en önemli tedarikçilerinin yer aldığı Airport Exchange 2010’da sergilendi.

4-6 Ekim’de Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşen Airport Exchange’de Nurus, terminal koltukları TRM ile her türlü bekleme alanında kullanıma uygun, kullanıcının daha konforlu ve keyifli vakit geçirmesine olanak tanıyan ‘Connect’, uluslararası tasarım ödüllü ‘4U’ ürünü ile yer aldı.
 
Konu ile ilgili olarak Nurus Genel Müdürü Güran Gökyay “Nurus olarak vizyonumuz tasarım odaklı olarak oluşturduğumuz her üründe kullanım kolaylığı, şıklık, konfor ve kalite dörtlüsünü en iyi şekilde sunabilmektir. Bu vizyon doğrultusunda bireyleri merkez olarak aldığımız ve oluşturup sunduğumuz ofis çözümlerimizle uluslar arası birçok ödüle layık görüldük. Şimdi ise hizmet alanımızı daha da genişletiyor ve günlük sirkülasyonu yüz binleri bulan havaalanı terminallerine giriyor ve Nurus farkını yolculara yaşatıyoruz. Niş alan olarak gördüğümüz ve kurmuş olduğumuz alt yapının bir getirisi olarak girdiğimiz bu alanda da amacımız, tıpkı hizmet verdiğimiz diğer alanlarda olduğu terminal çözümlerimizle de lider ve örnek olabilmek” dedi.
 

Havaalanlarında Nurus konforu...

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000