15 Şubat 2012, Çarşamba 18:57:35

HAVAALANI ZOR DURUMDA! ÇALIŞANLAR İŞTEN ÇIKARILIYOR

Macar Hava Yollarının (Malev) iflasından sonra zor durumda kalan Budapeşte Airport A.Ş., çalışanlarının yüzde 30'nu işten çıkarma kararı aldı...
  • bence uzaklık önemli değil yorum için , haberi okuyunca isg dekiler gözümün önüne geldi, çok zor allah yardımcıları olsun.
  • Airportçular birazda İSG YER HİZMETLERİ KAPANDI,650 KİŞİ GİTTİ,ONLARDAN BAHSETSENİZE,HA NE OLDU.ANLATINDA BİZDE BİLGİ SAHİBİ OLALIM...
  • Recai'ye birşey varmı? Canım benim.
  • işde Türkiyedeki entel dantel sendika ağaları kurtarsınlar arzu endam istekleri bitmez şimdi geçsinler iş başına bakalım bu iş nasıl oluyor yerse tabi nerdesiniz sendika ağaları hadi bakalım sıkıysa siz geçin işin başına idare edin bakalaım nasıl olacak bu iş yerse, sıkıysa..siz ancak ahkam kesersiniz işçilerden kesilen paralarla ev, arsa, daire gezi turlarıan çıkarsınız..
Malev'in iflas etmesiyle 1,5 milyon yolcu kaybına uğrayan ve uçuş sayısının yarı yarıya düştüğünü belirten Budapeşte Airport AŞ tasarrufa gidiyor.
 
İflasla birlikte gelirlerinde önemli ölçüde azalma yaşandığını açıklayan Uluslararası Budapeşte Ferenc Liszt Havalimanı'nı çalıştıran Alman şirketi, 1,5 milyon yolcu kaybına uğradıklarını, bu nedenle çalışanlarının yüzde 30'unu işten çıkaracaklarını bildirdi.ÇALIŞ
 
Budapeşte Airport AŞ, 250 çalışanı işten çıkarmanın yanı sıra şirketlerinin önümüzdeki günlerde yapmayı planladığı 60 milyon avroluk yatırımı da durdurma kararı aldığını, bu durumun giderilmesiyle ilgili Macar hükümet yetkilileriyle görüşeceklerini açıkladı. 

(Zaman)
HAVAALANI ZOR DURUMDA! ÇALIŞANLAR İŞTEN ÇIKARILIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 6 yıl önce
bence uzaklık önemli değil yorum için , haberi okuyunca isg dekiler gözümün önüne geldi, çok zor allah yardımcıları olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Airportçular birazda İSG YER HİZMETLERİ KAPANDI,650 KİŞİ GİTTİ,ONLARDAN BAHSETSENİZE,HA NE OLDU.ANLATINDA BİZDE BİLGİ SAHİBİ OLALIM...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Recai'ye birşey varmı? Canım benim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
işde Türkiyedeki entel dantel sendika ağaları kurtarsınlar arzu endam istekleri bitmez şimdi geçsinler iş başına bakalım bu iş nasıl oluyor yerse tabi nerdesiniz sendika ağaları hadi bakalım sıkıysa siz geçin işin başına idare edin bakalaım nasıl olacak bu iş yerse, sıkıysa..siz ancak ahkam kesersiniz işçilerden kesilen paralarla ev, arsa, daire gezi turlarıan çıkarsınız..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000