08 Eylül 2017, Cuma 23:29:34

Hava İş'te iki şubenin de seçim sonucu belli oldu

Hava-İş Sendikası'na bağlı bulunan iki şubenin delege seçimleri sonuçlandı.
  • Yakaşık 20 yıldır yakınen tanırım kişiliğine dürüstlüğüne ve adaletine şahitim hani derler ya adam gibi adam Bence gibisi fazla tek kelime ile ADAM,dır benim abim yolun açık olsun Allah utandırmasın
  • Anadolu olarak Ali Kemal Başkanın her daim yanındayız, kimi işaret ederse onu Başkan yapacağız
  • Ömer Keskin adamsın adam, senin adamlık sadakan alayını iki kere adam yapar, senin samimiyetin güler yüzün yeter, isabet oldu, daha dün sendikaya üye olmuş Çarkıfelek kaptanın elinden tutup thy ofislerini gezdirdiği, her daim muhalefet öylece de emekli olan Ali Ayçiçek, tk nın t sini bilmeyen iki tane çalışanı bile tanımayan uzunu seçecek halleri yoktun insanların, zaten liste bile hazırlayamadı gerçi kimi yazabilecekse yönetimi bile dağılmış, velhasıl sen yürü yürüyecek dostların arkandan.
  • RÜYA GÖRÜYORSUNUZ

Hava-İş Sendikası'na bağlı bulunan iki şubenin delege seçimleri sonuçlandı.

Havaiş Sendikası Ankara Şube Başkanı Yasin Özer'in katılmadığı seçim, Demokan Murat Öktem, Canan Gülyiyen Yurttaş ve Genel Merkezin THY Anadolu istasyonlarında desteklediği adaylar arasında gerçekleşti. Oylama sonucunda delege seçimleri şu şekilde.
Esenboğa istasyon ve Satis müdürlüğü seçimlerini  kazanan Canan Gülyiyen Yurttaş'ın delege sayısı 24,
AnadoluJet seçiminin galibi Demokan Murat Öktem'in delege sayısı 16,
Genel  merkezin  desteklediği  THY Anadolu istasyonlarından gelecek delege sayısı ise 85’dir.
Bu sonuçlara göre, genel merkezin destekleyeceği adayın 30 Eylül’de yapılacak olan şube seçimlerini kazanacağına kesin gözüyle bakılıyor.

İstanbul Anadolu yakası mevcut  şube başkanı Sezgin Uzun  ve Genel merkezin desteklediği  şube başkan adayı Ömer Keskin'in yarıştığı delege seçimlerini de büyük farkla Ömer Keskin ve  ekibi kazandı. Bu sonuçların ardından  1 Ekim 2017 tarihinde yapılacak İstanbul Anadolu yakası şube genel kurulunu delegelerin büyük çoğunluğuyla gidecek olan Ömer Keskin ve ekibinin  kazanmasına kesin gözüyle bakıldığı kaydedildi.

Tüm Anadolu istasyonlarından firesiz destek alan  Ali Kemal Tatlıbal, seçim öncesinde aleyhlerinde başlatılan kara propagandanın seçimlerde karşılık bulmadığını, seçimlerde üyelerin her türlü iftira ve yalan habere  tokat gibi cevap verdiğini kaydetti. Tatlıbal, üyelerinin her türlü ayak oyununa gereken cevabı önlerine konulan sandıkta verdiğini ve vermeye de devam edeceğini bildirdi. Genel merkez genel kurulunda iftiraları tek tek cevaplayacağını söyleyen Tatlıbal, kara propagandanın kendilerini daha iyi motive ettiğini, üyeler nazarında da bu iftiraların karşılık bulmadığını sözlerine ekledi.

Hava İş'te iki şubenin de seçim sonucu belli oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (91)

Serdar Teke ~ 10 ay önce
Yakaşık 20 yıldır yakınen tanırım kişiliğine dürüstlüğüne ve adaletine şahitim hani derler ya adam gibi adam Bence gibisi fazla tek kelime ile ADAM,dır benim abim yolun açık olsun Allah utandırmasın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kadim Anadolu ~ 11 ay önce
Anadolu olarak Ali Kemal Başkanın her daim yanındayız, kimi işaret ederse onu Başkan yapacağız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ofis saw ~ 11 ay önce
Ömer Keskin adamsın adam, senin adamlık sadakan alayını iki kere adam yapar, senin samimiyetin güler yüzün yeter, isabet oldu, daha dün sendikaya üye olmuş Çarkıfelek kaptanın elinden tutup thy ofislerini gezdirdiği, her daim muhalefet öylece de emekli olan Ali Ayçiçek, tk nın t sini bilmeyen iki tane çalışanı bile tanımayan uzunu seçecek halleri yoktun insanların, zaten liste bile hazırlayamadı gerçi kimi yazabilecekse yönetimi bile dağılmış, velhasıl sen yürü yürüyecek dostların arkandan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gözlem ~ 11 ay önce
RÜYA GÖRÜYORSUNUZ

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000