23 Nisan 2012, Pazartesi 14:25:59

HALA UÇMAYI BEKLİYOR...

Van depreminden zarar görenler için Gürcistan’dan yardım getiren ve Erzurum Havalimanı apronunda geçirdiği kaza sonucu kokpiti zarar gören uçak, 6 aydan bu yana onarılmadı...
  • abicim acin okuyun bugunku hurriyet.com.tr i ne diyor ? Ucak kalmis ortada. Ne gelen var ne giden. Eski bir Rus hurdasi. Ne Gurcistan hayrani varmis siteyi okuyan vay be... OK sunu: Gürcü yetkililerin uçağı onarmama sebepleri hakkında net bilgilerinin olmadığını ifade eden Arslan, şunları kaydetti: “Bu, devlet kademelerinin vereceği bir karar. Henüz gelmediler, almadılar uçaklarını. Yalnız uçağın onarımının oldukça fazla masrafı oluyor. Uçak da eski bir uçak. Uçağın kokpit kısmı tamamen hasarlı. O da çok masraflı bir şeymiş.
  • ben Gürcistan'a defalarca gittim, buna dayanarak senin yorumuna cevap yazıyorum. Hiçte abidik gubidik bir durumla karşılaşmadım. Anlaşılan sen başka bir sınırı geçmişsin, karıştırıyorsun... Neyse uzatmıycam, Allahın selameti üzerine olsun...
  • abi sen arabayla geçtinde başına bişeymi geldi yoksa.çok geçmiş olsun yaa.vah vah baksana toprağı bile öpmüş garibim.:)) şaka bi yana da yanlış düşünüyosun.devletten bahsediyoruz,kişi veya şahıstan değil.hoş ikiside aynı şey ya neyse.biraz diplomatik nezaket lütfen.hem uçakla gelmiş,kağnıyla gelmiş farkedermi.burda önemli olan niyet değilmi.
  • Abuk Subuk adamlar abudik gubidik yorumlarını yazacak yer bulmuşlar, akıllarına eseni yazıyor. Gürcistan'a hakaret eden yorum bile burada yer alıyor.
Van ve Erciş’te 23 Ekim’de meydana gelen 7.2 büyüklüğündeki deprem ardından depremzedelere çadır getiren Gürcistan uçağı, 30 Ekim gecesi Erzurum Havalimanı’na indi. Kargosunu boşaltan uçak, parka alındı. Bu sırada piste inen ve 31 tonluk gıda malzemesi taşıyan Kırgızisyan uçağının kanadı, Gürcistan uçağının pilot kabinine çarptı.

Kabin bölümünde büyük hasar oluşan Gürcistan uçağı ile Kırgızistan’a ait kargo uçağı havalimanının park bölümüne çekildi. Kazayla ilgili olarak Türkiye, Gürcistan ve Kırgızistan’dan gelen teknik ekip, inceleme yaptı. Uçaklarda meydana gelen hasarlar sigorta şirketleri tarafından karşılandı. Kazadan yaklaşık bir ay sonra Kırgızistan uçağın kırılan kanadını onarılarak uçuruldu. Ancak kokpit bölümünde büyük bir hasar oluşan Gürcistan uçağı o tarihten bu yana Erzurum Havalimanı’nda onarım için bekletiliyor. Gürcistan yetkilileri uçağın tamiri için havaların ısınmasını bekleklerini, kısa sürede gelip uçağı bakıma alacaklarını bildirdi. (Vatan)
HALA UÇMAYI BEKLİYOR...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 6 yıl önce
abicim acin okuyun bugunku hurriyet.com.tr i ne diyor ? Ucak kalmis ortada. Ne gelen var ne giden. Eski bir Rus hurdasi. Ne Gurcistan hayrani varmis siteyi okuyan vay be... OK sunu: Gürcü yetkililerin uçağı onarmama sebepleri hakkında net bilgilerinin olmadığını ifade eden Arslan, şunları kaydetti: “Bu, devlet kademelerinin vereceği bir karar. Henüz gelmediler, almadılar uçaklarını. Yalnız uçağın onarımının oldukça fazla masrafı oluyor. Uçak da eski bir uçak. Uçağın kokpit kısmı tamamen hasarlı. O da çok masraflı bir şeymiş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ben Gürcistan'a defalarca gittim, buna dayanarak senin yorumuna cevap yazıyorum. Hiçte abidik gubidik bir durumla karşılaşmadım. Anlaşılan sen başka bir sınırı geçmişsin, karıştırıyorsun... Neyse uzatmıycam, Allahın selameti üzerine olsun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
abi sen arabayla geçtinde başına bişeymi geldi yoksa.çok geçmiş olsun yaa.vah vah baksana toprağı bile öpmüş garibim.:)) şaka bi yana da yanlış düşünüyosun.devletten bahsediyoruz,kişi veya şahıstan değil.hoş ikiside aynı şey ya neyse.biraz diplomatik nezaket lütfen.hem uçakla gelmiş,kağnıyla gelmiş farkedermi.burda önemli olan niyet değilmi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Abuk Subuk adamlar abudik gubidik yorumlarını yazacak yer bulmuşlar, akıllarına eseni yazıyor. Gürcistan'a hakaret eden yorum bile burada yer alıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000