24 Ağustos 2016, Çarşamba 11:12:11

Güneydoğu Havacılık eğitimlere başlıyor

Ankara merkezli kurulan Güneydoğu Havacılık Uçuş Okulu, Kapadokya Havalimanı’nda çift motor eğitimlerine başlıyor.
  • 5 yildir bu siteyi takip ediyorum. Egitime baslayip ta bitiren ne bir ogrenci gordum ne de bir okul. Ogrenciler madur okul onlardan da madur. madurum da madurum. madurum da madurum.
  • Ülkemiz için bu değerli yatırımları yaparak sivil ve Genel Havacılığımıza katkı sağlayan Güneydoğu Havacılığı tebrik ediyorum.Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız uçuşlar olsun,selam ve saygılarımızla,
  • Sertifikanın İngilizce metninde yanlışlıklar var. "Expiry date" yiyeceklerin bozulma-kullanılmama tarihini anlatan İngiliz kaynaklı bir terimdir (Amerikancası Expiration date). Date of expiry terimi ise külliyen yanlıştır, öyle bir örnek bulamazsınız. Valid until ... deseydiniz olurdu. Sonlardaki "... remain in force until to expiry date" içindeki 'to' kelimesi için de söyleyecek hiç bir şey bulamıyorum. Herhalde müdürün ortaokullu çocuğuna yazdırmışlar.
  • sonumuz meksika sınırına dönmesin de

Ankara merkezli kurulan Güneydoğu Havacılık Uçuş Okulu, Kapadokya Havalimanı’nda çift motor eğitimlerine başlıyor.

Ankara’da Seymen Uçuş Okulu adıyla kurulan ancak adı değiştirilerek Güneydoğu Havacılık adıyla yoluna devam eden uçuş okulu, çift motor eğitim yetkisini aldı. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından 22 Ağustos tarihinde Ticari Pilot Lisansı (CPL) ve Uçuş öğretmenliği çift motor eğitimi vermek üzere yetkilendirilen okul, eğitimlerini Nevşehir’deki Kapadokya Havalimanı’nda verecek.

Çift motor eğitimleri 2016 model Piper Seminole tipi uçaklarla 30 Ağustos tarihinde başlayacak.

Güneydoğu Havacılık Uçuş Okulu bünyesinde 5 adet Cessna 172S ve 2 adet de Piper PA44-180 Seminole uçakları yer alıyor.

Güneydoğu Havacılık eğitimlere başlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

THE TRUTH ~ 2 yıl önce
5 yildir bu siteyi takip ediyorum. Egitime baslayip ta bitiren ne bir ogrenci gordum ne de bir okul. Ogrenciler madur okul onlardan da madur. madurum da madurum. madurum da madurum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
interpilotacademy ~ 2 yıl önce
Ülkemiz için bu değerli yatırımları yaparak sivil ve Genel Havacılığımıza katkı sağlayan Güneydoğu Havacılığı tebrik ediyorum.Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız uçuşlar olsun,selam ve saygılarımızla,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yanlış İngilizce ~ 2 yıl önce
Sertifikanın İngilizce metninde yanlışlıklar var. "Expiry date" yiyeceklerin bozulma-kullanılmama tarihini anlatan İngiliz kaynaklı bir terimdir (Amerikancası Expiration date). Date of expiry terimi ise külliyen yanlıştır, öyle bir örnek bulamazsınız. Valid until ... deseydiniz olurdu. Sonlardaki "... remain in force until to expiry date" içindeki 'to' kelimesi için de söyleyecek hiç bir şey bulamıyorum. Herhalde müdürün ortaokullu çocuğuna yazdırmışlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bi bitmediniz ~ 2 yıl önce
Bi bitmediniz
upon ~ 2 yıl önce
Upon finding ile başlayan uzun cümlede özne yok.
Kaçak ~ 2 yıl önce
sonumuz meksika sınırına dönmesin de

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000