22 Mayıs 2008, Perşembe 11:00:20

Gökten üç hostes düştü 2!

Birincisi büyük ilgi gören ‘’gökten üç hostes düştü’’ adlı kitabın ikincisi çıktı.
  • Çok fazla her şeyi beğenmeyen eleştiren aynı zamanda uçaktan korkan biri olarak yorumluyorum.TEK KELİMEYLE HARİKALAR yaratmışlar.Hem güldüm,hem de yazdıkları o güzel yerlere gittim. Aferin size çocuklar
  • Bu ara okuduğum en güzel kitap.Neşeli canlı kıpır kıpır ayrıca şunu söylemek isterim pelin adlı yorumcuya BU BİR KİTAP akıcılık katmak için her şey yazılır kıskanma ne olur çalış seninde olur
  • Yıllar önce, Kahve mi? Çay mı? Yoksa Ben mi? başlıklı bir roman okumuştum. Yabancılar yazabildiklerine göre bizim insanlarımız niçin yazmasınlar? En kısa sürede bulup okuyacağım. Tebrikler.
  • Yeni kitabınızı okumadan birazda ilk kitabın izlenimi ile önyargılı bir yorum yazdığımı farkettim. Bu yüzden kendimden utandım. Umarım özürümü kabul edersiniz. En kısa zamanda kitabınızı okumayı ve yapılacak bir yorum var ise ondan sonra yapmayı kendime ödev olarak veriyorum. Başarılar diliyorum.

Farklı kültürlerin ve yaşanmış bir çok anının ele alındığı olayları konu eden kitap çok ses getireceğe benziyor.

Nurşen Gözüsulu ve Figen Yeşiltuna’nın kitabı mizahi ve eğlenceli yönüyle dikkat çekiyor. Gökyüzünde geçen 20 uzun yılın ardından, karadaki ilk yıllarını, yine unutulmaz anılarıyla birlikte keyifle okuyacaksınız. Birincisi büyük bir ilgi ve beğeniyle karşılanan “Gökten Üç Hostes Düştü” adlı kitabın ikincisi; yine sizi renkli dünyalara, bulutların ardına, uzak ülkelere, farklı kültürlere ve yaşanmış onlarca anıya ortak ediyor.

Değerli okurlar;
‘’Günlük hayatın yoğunluğunu ve gerginliğini başınızın üstündeki bölmelere yerleştirip kapaklarını sıkıca kapatın. Koltuklarınızı rahat konuma getirip, kemerlerinizi bağlayın… Yolculuğumuz kaldığı yerden devam ediyor. Ayaklarınız yerden kesilecek, yine unutamayacağınız bir yolculuğa çıkacaksınız.Bizimle birlikte uçuşa geçmeye hazır mısınız? O zaman şimdiden iyi yolculuklar’’ cümleleriyle tanıtılan kitap büyük ilgi göreceğe benziyor.

Gökten üç hostes düştü 2!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

ELEŞTİRMEN ~ 10 yıl önce
Çok fazla her şeyi beğenmeyen eleştiren aynı zamanda uçaktan korkan biri olarak yorumluyorum.TEK KELİMEYLE HARİKALAR yaratmışlar.Hem güldüm,hem de yazdıkları o güzel yerlere gittim. Aferin size çocuklar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
Bu ara okuduğum en güzel kitap.Neşeli canlı kıpır kıpır ayrıca şunu söylemek isterim pelin adlı yorumcuya BU BİR KİTAP akıcılık katmak için her şey yazılır kıskanma ne olur çalış seninde olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
momurcan ~ 10 yıl önce
Yıllar önce, Kahve mi? Çay mı? Yoksa Ben mi? başlıklı bir roman okumuştum. Yabancılar yazabildiklerine göre bizim insanlarımız niçin yazmasınlar? En kısa sürede bulup okuyacağım. Tebrikler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uçanfil ~ 10 yıl önce
Yeni kitabınızı okumadan birazda ilk kitabın izlenimi ile önyargılı bir yorum yazdığımı farkettim. Bu yüzden kendimden utandım. Umarım özürümü kabul edersiniz. En kısa zamanda kitabınızı okumayı ve yapılacak bir yorum var ise ondan sonra yapmayı kendime ödev olarak veriyorum. Başarılar diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000