09 Aralık 2010, Perşembe 22:25:54

GEZİNİN KARŞILIĞI POLONYA VİZESİ

Başbakan Erdoğan, önceki akşam Ankara’dan İstanbul’a gelirken konuğu Polonya Başbakanı Donald Tusk ve eşi Malgorzata Tusk’u da almış ve İstanbul’a inişte de konuk çifte ANA uçağıyla havada 15 dakikalık bir tanıtım turu attırmıştı. Tusk hayran kaldığı gezinin ardından özel bir jestle karşılık verdi.
  • Nazik olmak için söylenmiş olmalı. Polonya, Ab ve Şengen'e bağlı ülkelerden biri. Kendi başiına Türkiye'yle vızeyi kaldırabileceğini hiç sanmıyorum.
  • ab üyeliği her geçen gün bizden uzaklaşırken balon şişirmeye devam.
  • Polonya sengen bilrigine dahildir. Polonya tek basina vize uygulamasini kaldiramaz. Polonyaya vize kalktigi gun bilinki Almanya ya da kalkmis demektir, adam sadece iyi niyetini beyan etmis, bizim medyada uzerine atlayip zorlama haber cikarmis,
  • Ingiliz vatandasiyim ve Kiz arkadasim polonyali zaten Ben vizesiz girip cikiyorum no problem...:-)
İstanbul’a "Ana" uçağıyla gelen Polonya Başbakanı Donald Tusk gezinin ardından, dün katıldığı DEİK’teki Türkiye-Polonya İş Forumu’ndaki konuşmasında, vize müjdesi verdi. Vize engellerinin kaldırılması konusunda gerekli adımları atacaklarını söyleyen Tusk, bu konuda Avrupa’ya da baskı yapacaklarını, Polonya’nın Avrupa çapında komşularıyla vize rejiminin kolaylaştırılmasından yana olduğunu söyledi.

GEZİNİN KARŞILIĞI POLONYA VİZESİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 7 yıl önce
Nazik olmak için söylenmiş olmalı. Polonya, Ab ve Şengen'e bağlı ülkelerden biri. Kendi başiına Türkiye'yle vızeyi kaldırabileceğini hiç sanmıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ab üyeliği her geçen gün bizden uzaklaşırken balon şişirmeye devam.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Polonya sengen bilrigine dahildir. Polonya tek basina vize uygulamasini kaldiramaz. Polonyaya vize kalktigi gun bilinki Almanya ya da kalkmis demektir, adam sadece iyi niyetini beyan etmis, bizim medyada uzerine atlayip zorlama haber cikarmis,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ingiliz vatandasiyim ve Kiz arkadasim polonyali zaten Ben vizesiz girip cikiyorum no problem...:-)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000