27 Mayıs 2011, Cuma 08:10:45

"GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞIYORUZ"

İzmir Elazığlılar Derneği tarafından düzenlenen yemekli toplantıya Ulaştırma eski Bakanı Binali Yıldırım, İzmir Cumhuriyet Savcısı Emin Özler, İzmir Elazığlı İşadamları Derneği Başkanı Nejat Ak, Elazığlılar Kültür Dernek Başkanı Enver Ulucan ve Elazığlılar katıldı...
  • birde ab ile vizeleri kaldırsanız sayın bakanımmmmmmmmmmm
  • Arkadaşım sen görmüyorsun ama Almanyada avrupada yaşayan akrabaların varsa onlara sor farkı görsünler.Sen kiracılık çekmedin veya tuzun kuru ben gecekonduda büyümüş bir insanım.kafaımı koyacak bir kulübem olsun diyen çok insan var.araba pahalı evet vergiden pahalı ama ekmek gibi satılıyor bir bak etrafına.çoğu insan memnun halinden.eskiden devletten özel sektöre geçiş olurdu.şimdi özelden devlete geçiyor herkes. devletteki maaşlar arttıkça özelde maaşları artırıyor.bu ülke bir anda uçamaz ama geleceği parlak.vizyonu dar insanlar bunları düşünemez.2 kere üst üste seçim kazanan parti yine yüzde 80 tek başına gelecek gözüküyor.siz kömür ve benzeri şeylere bağladığınız bu başarıyı halk görüyor. siz böyle dedikçe daha fazla oy alıyorlar.
  • gece gündüz demeden rezaletlerin çoğalması için çalışıyorsunuz....
  • Toki nin dağ başındaki dökülen evlerini mi örnek veriyorsun?? ucuz diyorsan al 2-3 tane o zaman...millet tek maaşla nasıl alacak? bir de kura olayı var..hastane olayı eskiden nasılsa şimdi de hemen hemen aynı değişen pek bi şey yok..enflasyon madem düştü niye dünyanın en pahalı arabası,doğalgazı,elektriği,cep teli,benzini burda ?? ona da cevap versene..benzin bizde üretilmiyor ee avrupada da üretilmiyor..et neden pahalı?? sebze-meyve fiyatları niye fahiş?? sözüm şehitlere değil tabii ki çürük raporu alıp askere gitmeyen başbakaın oğluna onlara laf edenlerde..yorum yapıyorsunuz yandaş olmadan yapın..
'Hemşehrilerim' diye seslendiği Elazığlılarla bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Binali Yıldırım, "Bu memlekete hizmet eden herkese şükran borcumuz var. Gece gündüz demeden el ele çalışıyoruz. Burada 8 yıldır Elazığ'a yapılan bölünmüş yollardan ve dört bir yana kurulan bağlantılardan söz etmeyeceğim. Elazığ havalimanını 3 milyon insan kapasitesine ulaştırdığımızdan, 2002'de geniş bantlı olmayan 42 bin geniş bant internet kurulduğundan, 267 adet bilgisayar kurulan okuldan söz etmeyeceğim" dedi.

Yıldırım ayrıca, Elazığ'daki yolcu potansiyelinden bahsederken, burada yapılan havacılık anlamındaki hizmetlerin unutulmaması gerektiğini ifade etti.
"GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞIYORUZ"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 7 yıl önce
birde ab ile vizeleri kaldırsanız sayın bakanımmmmmmmmmmm

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Arkadaşım sen görmüyorsun ama Almanyada avrupada yaşayan akrabaların varsa onlara sor farkı görsünler.Sen kiracılık çekmedin veya tuzun kuru ben gecekonduda büyümüş bir insanım.kafaımı koyacak bir kulübem olsun diyen çok insan var.araba pahalı evet vergiden pahalı ama ekmek gibi satılıyor bir bak etrafına.çoğu insan memnun halinden.eskiden devletten özel sektöre geçiş olurdu.şimdi özelden devlete geçiyor herkes. devletteki maaşlar arttıkça özelde maaşları artırıyor.bu ülke bir anda uçamaz ama geleceği parlak.vizyonu dar insanlar bunları düşünemez.2 kere üst üste seçim kazanan parti yine yüzde 80 tek başına gelecek gözüküyor.siz kömür ve benzeri şeylere bağladığınız bu başarıyı halk görüyor. siz böyle dedikçe daha fazla oy alıyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
gece gündüz demeden rezaletlerin çoğalması için çalışıyorsunuz....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Toki nin dağ başındaki dökülen evlerini mi örnek veriyorsun?? ucuz diyorsan al 2-3 tane o zaman...millet tek maaşla nasıl alacak? bir de kura olayı var..hastane olayı eskiden nasılsa şimdi de hemen hemen aynı değişen pek bi şey yok..enflasyon madem düştü niye dünyanın en pahalı arabası,doğalgazı,elektriği,cep teli,benzini burda ?? ona da cevap versene..benzin bizde üretilmiyor ee avrupada da üretilmiyor..et neden pahalı?? sebze-meyve fiyatları niye fahiş?? sözüm şehitlere değil tabii ki çürük raporu alıp askere gitmeyen başbakaın oğluna onlara laf edenlerde..yorum yapıyorsunuz yandaş olmadan yapın..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000