22 Mart 2011, Salı 09:43:19

"GAZİPAŞA YETERİNCE BÜYÜTÜLDÜ"

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Gazipaşa Havaalanı'na ilişkin sözlerini değerlendiren Alanya Belediye Başkanı Hasan Sipahioğlu, "Evet, büyük uçaklar inemez ama küçük ve orta ölçekte uçaklar inebilir. Bu tip küçük ve orta gövdeli uçaklar bizim için yeterli" dedi.
  • Herkes bişiler söylüyor konu ile ilgili olarak. Ben hiçbişi söylemiycem uçuşları bekliyorum.
  • yaa sizin gibilerin yüzünden mesleği bırakıp pazarda limon satacam be!! ne bu be alayınız pilot+dispeçer+aim+atc+atfmu+scc+hendlingçi+arffçi+hat analizci+bilet satışçı+tur operatörü hepsi bir arada uzmansınız yaa!?!
  • Yalnızca denizden karaya doğru inişe mi müsait bu alan? Ayrıca Başbakan iner diyor. Ondan iyi mi bilen var mı?
  • Bu haber üzerine Google den Gazipaşaya baktımda bayaa ufak bir havalimanı ??? Kısacık pisti var. Bence piste gereken önem verilmeli

Sipahioğlu şunları söyledi:

"Gazipaşa Havaalanı'nın yeteri kadar büyütüldüğünü düşünüyoruz. Şu anda 2 bin metrelik boyu ve 48 metre genişliği var. Yani oldukça iyi bir noktaya geldik. Başbakanımızın ve Ulaştırma Bakanımızın açıklamaları büyük uçakların inemeyeceği doğrultusundaydı. Evet, büyük uçaklar inemez ama küçük ve orta ölçekte uçaklar inebilir. Orta gövdeli dediğimiz tek koridorlu ve belli standartları olan uçaklar var. Büyük gövdeli uçakları oraya indirme şansımız olsa bile boş gelecekler ve doldurmak zor olacak. Bu tip küçük ve orta gövdeli uçaklar bizim için yeterli." (Turizmdebusabah)

 

"GAZİPAŞA YETERİNCE BÜYÜTÜLDÜ"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 7 yıl önce
Herkes bişiler söylüyor konu ile ilgili olarak. Ben hiçbişi söylemiycem uçuşları bekliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
yaa sizin gibilerin yüzünden mesleği bırakıp pazarda limon satacam be!! ne bu be alayınız pilot+dispeçer+aim+atc+atfmu+scc+hendlingçi+arffçi+hat analizci+bilet satışçı+tur operatörü hepsi bir arada uzmansınız yaa!?!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yalnızca denizden karaya doğru inişe mi müsait bu alan? Ayrıca Başbakan iner diyor. Ondan iyi mi bilen var mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bu haber üzerine Google den Gazipaşaya baktımda bayaa ufak bir havalimanı ??? Kısacık pisti var. Bence piste gereken önem verilmeli

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000