11 Eylül 2017, Pazartesi 11:19:59

Funda Ocak yatırımlar hakkında bilgi verdi

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Funda Ocak, yatırımlar hakkında açıklamalarda bulundu.
  • Umarız Yurt dışı yatırımları da sene sonundan itibaren hız kazanır.
  • Çok çalışkan bir genelmudur insancil ve başarılarinin devamını dilerim
  • Her şey güzelde çalışanların özellikle merkez binanın bir an önce çözülmesi gerekir insanlar sağlıksız ortamlarda çalışıp boyun fıtığı bel fıtığı ve bilek tünel srntromu vb. Mesleki hastalıklara hizla yakalanıyorlar bina sorunu lütfen bir an önce çözülmeli yada rahatsız olan personel uygun odalara yerleştirilmelidir. Klimalar dondurucu soğukluğunda çalıştırılmamalı
  • Havalimanı yapılırken bu kadar rağbet göreceği hesap edilememiş anlaşılan. Uçak saatleri belli bir periyoda sıkıştığı için terminale girişte kuyruk bina dışına kadar uzuyor ve yağmurlu havalarda insanlar ıslanarak (kışın ayrıca da üşüyerek) beklemek zorunda kalıyorlar. Terminal binasına saçak yapılmalı. Kapalı otoparka gidenler de bu saçak altından ıslanmadan gitmek imkanına kavuşur. Aslında Xray sayısı artırılarak terminale (koyun gibi değil) insan gibi giriş yapılması sağlanmalı...

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Funda Ocak, yatırımlar hakkında açıklamalarda bulundu.

Yapımı devam eden 3. havalimanının yanı sıra yenileme çalışamalarının sürdüğü terminaler hakkında değerlendirmelerde bulunan Ocak, Twitter'dan önemli detaylara yer verdi.

İşte Ocak'ın o açıklamaları:

İşletme becerisi ve mükemmel hava trafiği yönetimiyle küresel başarılara imza atan DHMİ, dev yatırımlardaki maharetiyle de hep zirvede.

Bu yaz, şantiyelerdeki yoğun çalışmalar semeresini verdi, devam eden işlerde büyük mesafe alındı. Bu çalışmaları özetlememi ister misiniz?

Özkaynaklarımız ve KÖİ yöntemiyle yürütülen projelerin inşaatı, teknik ekiplerimizin takip ve denetiminde hızlı bir şekilde ilerliyor.

Asrın projesi İstanbul Havalimanı inşaatında çok büyük mesafe alındı. Dünyanın en büyük şantiyesinde teknik ekip ve emekçiler tarih yazıyor.

Çukurova Havalimanı Alt Yapı Tesislerinin yapımı için DHMİ’nin denetiminde yüklenici firma tarafından hummalı bir çalışma yürütülüyor

Balıkesir Merkez Havalimanı Terminali ve tamamlayıcı tesislerinin yapımı projesi, hızla devam eden önemli işlerimiz arasında yer alıyor.

2016'da ihale edilen ve 2018'de bitirilmesi planlanan bu önemli projenin sözleşme Bedeli: 42.247.000,00 TL. İşin Gerçekleşme Durumu : %30,50

2018'de bitirilmesi planlanan Kahramanmaraş Terminal Binası ve tamamlayıcı tesisler inşaatı hızlı bir şekilde ilerliyor.

UDH Bakanımız Sayın Ahmet Arslan tarafından temeli atılan Muş Havalimanı terminali ve apron inşaatı da hızlı bir şekilde devam ediyor.

Ayrıca tüm havalimanlarımızda ihtiyaç duyulan bakım, onarım ve pist yenileme çalışmaları da süratli ve titiz bir şekilde yürütülüyor.

Bakanlığımızın tüm birimleri, örnek bir işbirliği içinde ve seferberlik ruhuyla çalışarak havacılığımızı zirveye taşımayı sürdürüyor.

Biz de yönetim olarak yaptığımız yerinde inceleme ve denetimlerle bu olağanüstü çabalara katkıda bulunup, İşleri hızlandırmaya çalışıyoruz.

Bu denetimlerimizde hem yüklenici firma çalışanlarında, hem de kuruluşumuz personelinde tanık olduğumuz üstün performanstan gurur duyduk.

Tüm şantiyelerimizde gece gündüz ter akıtarak projelerimize hayat veren emekçilerimizle teknik ekibimize çok teşekkürler.

Funda Ocak yatırımlar hakkında bilgi verdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

maykıl ~ 10 ay önce
Umarız Yurt dışı yatırımları da sene sonundan itibaren hız kazanır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Personel ~ 10 ay önce
Çok çalışkan bir genelmudur insancil ve başarılarinin devamını dilerim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çalışan ~ 10 ay önce
Her şey güzelde çalışanların özellikle merkez binanın bir an önce çözülmesi gerekir insanlar sağlıksız ortamlarda çalışıp boyun fıtığı bel fıtığı ve bilek tünel srntromu vb. Mesleki hastalıklara hizla yakalanıyorlar bina sorunu lütfen bir an önce çözülmeli yada rahatsız olan personel uygun odalara yerleştirilmelidir. Klimalar dondurucu soğukluğunda çalıştırılmamalı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ORDU-GİRESUN ~ 10 ay önce
Havalimanı yapılırken bu kadar rağbet göreceği hesap edilememiş anlaşılan. Uçak saatleri belli bir periyoda sıkıştığı için terminale girişte kuyruk bina dışına kadar uzuyor ve yağmurlu havalarda insanlar ıslanarak (kışın ayrıca da üşüyerek) beklemek zorunda kalıyorlar. Terminal binasına saçak yapılmalı. Kapalı otoparka gidenler de bu saçak altından ıslanmadan gitmek imkanına kavuşur. Aslında Xray sayısı artırılarak terminale (koyun gibi değil) insan gibi giriş yapılması sağlanmalı...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000