20 Ocak 2012, Cuma 17:10:55

FOÇA'DA KAYIP PİLOTA ULAŞILDI

Foça açıklarında düşen askeri uçaktaki pilotlardan biri, İzmir Burunucu mevkii yakınlarında balıkçılar tarafından bulundu.
  • Nerede olursa olsun kaderimiz ile yüzleşeceğiz, çağırıyorsa kalkıp gidip kaderin istediği yerde hakka kavuşacağız.Korkunun ecele faydası yok. Pakistan'lı kardeşimiz kaderini yaşamak için gelmiş ülkemize, bir Turk Arslanı ile beraber şehadete erişmiştir. Kardeş ülke Pakistan'ın başı sağolsun. Bizim şehidimiz bulunamadı daha herhalde, işte şehadetin bize kalan en zor yüzü bu. Ama unutmamalı ki ŞEHİTLER ÖLMEZ.İnşallah Allah kardeşlerimizin taksiratını affetsin, rahmet eylesin. Camiamızın başı sağolsun.
  • Sen Pakistan'dan kalk gel, Ege'nin sularında şahadete ulaş. Burada şehit olduğuna göre o da artık bu vatanın bir evladı sayılır. Her iki pilotumuz da nurlar içinde yatsın, Rabbim ailelerine sabırlar versin. --Volvo--
  • kelimelerle anlatamayacağımız kadar çok sevdik seni.canlı bulunman tek dileğimizdi.4 gün o kadar uzundu ümidimizi hiç kaybetmedik ama tek tesellimiz şehitliğe ulaşırken naaşının boş olmayacak ve bütün olması...sen rahat uyu güle güle.7 kişi şehidine dua etçek.
  • ALLAH HER İKİ PİLOTUN MEKANLARINI CENNET EYLESİN
İzmir'in Foça İlçesi Yenifoça Beldesi açıklarında düşen askeri eğitim uçağında bulunan iki pilottan, Pakistanlı Binbaşı Masood Hussain Chhachhar'ın naaşına ulaşıldı.

Uçağın enkazının bulunduğu yerin daha kuzeyinde, Burunucu mevkii açıklarında saat 16.05'de bulunan ve Sahil Güvenlik Botu'na alınan cansız bedenin Pakistanlı Binbaşı Masood Hussain Chhachhar olduğu açıklandı.

Aynı uçakta bulunan diğer pilot Teğmen Serkan Sağır'ı arama çalışmaları ise halen sürüyor.

(Hürriyet)
FOÇA'DA KAYIP PİLOTA ULAŞILDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 6 yıl önce
Nerede olursa olsun kaderimiz ile yüzleşeceğiz, çağırıyorsa kalkıp gidip kaderin istediği yerde hakka kavuşacağız.Korkunun ecele faydası yok. Pakistan'lı kardeşimiz kaderini yaşamak için gelmiş ülkemize, bir Turk Arslanı ile beraber şehadete erişmiştir. Kardeş ülke Pakistan'ın başı sağolsun. Bizim şehidimiz bulunamadı daha herhalde, işte şehadetin bize kalan en zor yüzü bu. Ama unutmamalı ki ŞEHİTLER ÖLMEZ.İnşallah Allah kardeşlerimizin taksiratını affetsin, rahmet eylesin. Camiamızın başı sağolsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Sen Pakistan'dan kalk gel, Ege'nin sularında şahadete ulaş. Burada şehit olduğuna göre o da artık bu vatanın bir evladı sayılır. Her iki pilotumuz da nurlar içinde yatsın, Rabbim ailelerine sabırlar versin. --Volvo--

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
kelimelerle anlatamayacağımız kadar çok sevdik seni.canlı bulunman tek dileğimizdi.4 gün o kadar uzundu ümidimizi hiç kaybetmedik ama tek tesellimiz şehitliğe ulaşırken naaşının boş olmayacak ve bütün olması...sen rahat uyu güle güle.7 kişi şehidine dua etçek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ALLAH HER İKİ PİLOTUN MEKANLARINI CENNET EYLESİN

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000