29 Ekim 2017, Pazar 11:20:48

Fly Baghdad Havayolları İstanbul uçuşlarına başladı

Iraklı havayolu şirketi Fly Baghdad Airlines, Bağdat-İstanbul seferlerine başladı
  • Nedir bu araplar ya. Kimlere muhtaç oldu Türkiyem. Biz bu hallere düşecek ülkemiydik ? Elin arabı geldi diye bayraklar asıp, su takları yapıyoruz. Üstelik gelen araplarda ülkemi rezil ediyor. Neden istanbula getiriyorsunuz bu uçakları ? Karadenize götürsenize onlar arapsever, araba toprak satar.
  • Ne mutlu calisipda ekmek parasi çıkaran insanlara...nankörler her zaman olacak.. burda muhalefet yapanlar cepleri dolu olan olan kişiler beğenmiyorsanız istediginiz memlekete gidebilirsiniz...
  • Yine bir arap havayolu. Ülkeyi arabistana çevirmeye niyetliler. Her yer arap doldu. Başka yere gidin be kardeşim. Bozmayın huzurumuzu.Gerçi başka yerede gidemezler. Bizden başka kabul eden ülke yok.
  • Sinekten yağ çıkarmaya çalışılan bir durum bu.

Iraklı havayolu şirketi Fly Baghdad Airlines, Bağdat çıkışlı İstanbul seferlerine başladı.

Irak'ın başkenti Bağdat'tan İstanbul uçuşlarına dün itibariyle başlayan Fly Baghdad Havayolları, Sabiha Gökçen Havalimanı'nda su takı ile karşılandı.

Filosunda bir adet Canadair CRJ-200 ve bir adet de Boeing B737-700 tipi olmak üzere iki uçağı bulunan şirket, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na yapacağı uçuşları 14 yaşındaki B737-700 uçağı ile gerçekleştirecek. 

©AirportHaber

Fly Baghdad Havayolları İstanbul uçuşlarına başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Yeter ~ 9 ay önce
Nedir bu araplar ya. Kimlere muhtaç oldu Türkiyem. Biz bu hallere düşecek ülkemiydik ? Elin arabı geldi diye bayraklar asıp, su takları yapıyoruz. Üstelik gelen araplarda ülkemi rezil ediyor. Neden istanbula getiriyorsunuz bu uçakları ? Karadenize götürsenize onlar arapsever, araba toprak satar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Osman ~ 9 ay önce
Ne mutlu calisipda ekmek parasi çıkaran insanlara...nankörler her zaman olacak.. burda muhalefet yapanlar cepleri dolu olan olan kişiler beğenmiyorsanız istediginiz memlekete gidebilirsiniz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fly Mly ~ 9 ay önce
Yine bir arap havayolu. Ülkeyi arabistana çevirmeye niyetliler. Her yer arap doldu. Başka yere gidin be kardeşim. Bozmayın huzurumuzu.Gerçi başka yerede gidemezler. Bizden başka kabul eden ülke yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sinek ~ 9 ay önce
Sinekten yağ çıkarmaya çalışılan bir durum bu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000