29 Aralık 2015, Salı 16:05:58

FLAŞ! Vural Öger Tur iflas etti

Almanya merkezli Vural Öger turizm faaliyetlerini durdurdu.
  • Vural bey dun aksam bi de canli tv programina katildi.hicbir sey olmamis gibi siyaset yapiyor birak siyaseti hakkimizi ode.programda sorulan sorulara da ustun korun cevap veriyo.
  • Issizlik belimi buktu senin umrundami ki vural oger ev kirasi odeyemedik senin umrundami ki nina oger ya cikin turkiyede aciklama yapin yada hakkimizi odeyinnnnnnnnn emeklerimizi caldiniz haklarimizi gasp ettiniz ama kimin umrunda...... cok degerli mudurlerinde !!!! Kina yaksin artik diyorlarrr bu dunyanin diger tarafida var 2 elim yakanda bunu bilesin ha . Bu issyan degil sadece ic dokme yasanilan kotu gunlerin disa vurumu bilmem ki senin umrunda..
  • Unutulduk resmen unutulduk vural bey yakti bizi emeklerimizi caldi hakkimizi gasp etti d3vlet te ses cikarmiyor iflas mahkemeleri zaten gorulmuyor ne olacak sonumuz bi ses verin sesssssssss
  • Nina hanim , vural oger taktiniz bizi . Hakkimi helal etmiyorum sizeeee. EVIME EKMEK ALACAK PARAM KALMADIIII BITIRDINIZ BENI yaziklar olsun yaziklarrrrr 3 aylik maas ve tazminatlarimi odeyinnn

Almanya merkezli Vural Öger Turizm'in faaliyetlerini durdurarak iflas ettiği öğrenildi.

Ünlü turizmcilerden Vural Öger'in sahibi olduğu V.Ö Travel tüm faaliyetlerini durdurdu. Edinilen bilgiye göre şirketi kapatma kararı alan Vural Öger Turizm'in Türkiye'deki gayrimenkulleri de satışa çıkardığı ve nakit arayışında olduğu öğrenildi.

Şirketle ilgili alacaklı olanların da sigorta şirketine başvurması gerektiği açıklanırken, iflas nedeniyle ilgili detaylı bilgiye yer verilmedi.

Hatırlanacağı üzere AirportHaber geçtiğimiz günlerde yayınladığı özel haberinde Sunexpress ile Öger Türk Tur arasında yaşanan parasal kriz nedeniyle anlaşmanın bozulduğunu duyurmuştu.

Sunexpress'in, Öger Türk Tur'dan alacağı 20 milyon Euro'yu tahsil edememesi üzerine anlaşmayı tek taraflı olarak askıya aldığı bilgisini aktarmıştı.

Haber gitmek için resme tıklayınız...

FLAŞ! Vural Öger Tur iflas etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (342)

Osman ~ 8 gün önce
Vural bey dun aksam bi de canli tv programina katildi.hicbir sey olmamis gibi siyaset yapiyor birak siyaseti hakkimizi ode.programda sorulan sorulara da ustun korun cevap veriyo.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ozan ~ 11 gün önce
Issizlik belimi buktu senin umrundami ki vural oger ev kirasi odeyemedik senin umrundami ki nina oger ya cikin turkiyede aciklama yapin yada hakkimizi odeyinnnnnnnnn emeklerimizi caldiniz haklarimizi gasp ettiniz ama kimin umrunda...... cok degerli mudurlerinde !!!! Kina yaksin artik diyorlarrr bu dunyanin diger tarafida var 2 elim yakanda bunu bilesin ha . Bu issyan degil sadece ic dokme yasanilan kotu gunlerin disa vurumu bilmem ki senin umrunda..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bayram ~ 12 gün önce
Unutulduk resmen unutulduk vural bey yakti bizi emeklerimizi caldi hakkimizi gasp etti d3vlet te ses cikarmiyor iflas mahkemeleri zaten gorulmuyor ne olacak sonumuz bi ses verin sesssssssss

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ahmet ~ 16 gün önce
Nina hanim , vural oger taktiniz bizi . Hakkimi helal etmiyorum sizeeee. EVIME EKMEK ALACAK PARAM KALMADIIII BITIRDINIZ BENI yaziklar olsun yaziklarrrrr 3 aylik maas ve tazminatlarimi odeyinnn

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000