29 Aralık 2015, Salı 16:05:58

FLAŞ! Vural Öger Tur iflas etti

Almanya merkezli Vural Öger turizm faaliyetlerini durdurdu.
  • Tam 1 yıl oldu mahkemeye vereli ancak ses seda yok ne oldu bizim paralar vural efendi
  • Zenginler iflas etmez, baska bir sirkez ismi ilen gene faliyete gecer, cebleri doldurduktan sonra gene iflaz verir, yapmadiklari isler sanki ;)
  • bızleri yaktınız artık yeter hakımızıb verin artık
  • Bizde yandık bizi ise alan seflerde yandı. Tlf sadece seflerimiz acıyor holiday planda kimse yok. Bu ●●● iflas olsun artik■■■ DEĞERLİ arkadaşlarım yeni bir gelisme yok mu?

Almanya merkezli Vural Öger Turizm'in faaliyetlerini durdurarak iflas ettiği öğrenildi.

Ünlü turizmcilerden Vural Öger'in sahibi olduğu V.Ö Travel tüm faaliyetlerini durdurdu. Edinilen bilgiye göre şirketi kapatma kararı alan Vural Öger Turizm'in Türkiye'deki gayrimenkulleri de satışa çıkardığı ve nakit arayışında olduğu öğrenildi.

Şirketle ilgili alacaklı olanların da sigorta şirketine başvurması gerektiği açıklanırken, iflas nedeniyle ilgili detaylı bilgiye yer verilmedi.

Hatırlanacağı üzere AirportHaber geçtiğimiz günlerde yayınladığı özel haberinde Sunexpress ile Öger Türk Tur arasında yaşanan parasal kriz nedeniyle anlaşmanın bozulduğunu duyurmuştu.

Sunexpress'in, Öger Türk Tur'dan alacağı 20 milyon Euro'yu tahsil edememesi üzerine anlaşmayı tek taraflı olarak askıya aldığı bilgisini aktarmıştı.

Haber gitmek için resme tıklayınız...

FLAŞ! Vural Öger Tur iflas etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (320)

Eda ~ 6 gün önce
Tam 1 yıl oldu mahkemeye vereli ancak ses seda yok ne oldu bizim paralar vural efendi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
isimsiz ~ 5 ay önce
Zenginler iflas etmez, baska bir sirkez ismi ilen gene faliyete gecer, cebleri doldurduktan sonra gene iflaz verir, yapmadiklari isler sanki ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ismayil ~ 9 ay önce
bızleri yaktınız artık yeter hakımızıb verin artık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Serkan ~ 10 ay önce
Bizde yandık bizi ise alan seflerde yandı. Tlf sadece seflerimiz acıyor holiday planda kimse yok. Bu ●●● iflas olsun artik■■■ DEĞERLİ arkadaşlarım yeni bir gelisme yok mu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000