04 Mart 2012, Pazar 15:07:50

FİLİPİNLER'DE DE CESSNA DÜŞTÜ

Filipinler'de bir küçük uçak turistik Camiguin adasına iniş yapmaya çalıştığı sırada Hindistan cevizi ağacına çarptı, kazada bir Norveçli kadınla Filipinli pilot hayatını kaybetti.
  • Muhtemelen,Çok şiddetli bir yan rüzgarında ya rule kaçırmış ,yada pas geçme esnasında ağaçlara çarpmış ,bilhassa uçuş okullarında eğitimlerde kullanılan 4 kişilik C-172 tipi bir uçak.Yaklaşık full yakıtla bir pilot + iki yolcu taşıma kapasitesine sahiptir.
  • canımızı kimlere emanet ediyoruz yaa
  • ya arkadaş , türkçeden ne bekliyorsun , haber anlaşılır açık ve net , edebi bir eser değil haber bu . İkincisi bu tip cessna uçakları borajet te hiç olmadı , daha çok hava taksi şekline müsait olan bu uçaklar zaten yolcu olarak 2-7 kişi arası yolcu taşıyabilir.( modele göre yolcu sayısı değişir.) rüzgardan kolay etkilenen bu tip uçaklarla uçmak kesinlikle zevkli ve diğer uçaklara göre biraz daha risklidir.Borajetteki uçaklar ise ATR kısa menzilli çift motorlu bölgesel uçuşlar için uygun bir uçaktır. kalkış ağırlığı 23 ton civarıdır. cessna ise kalkış ağırlığı 1-1,5 ton civarıdır. rüzgar vurunca hangisi daha çok etkilenir sizce? hadi hepinize kolay gele
  • isonun uçağı değil mi bu
Polis, inişe geçtiği sırada şiddetli rüzgar yüzünden Mambajao kenti havaalanının yakınına düşen Cessna tipi uçakta bulunan 2 Norveçli'yle ikinci pilotun da ağır yaralandığını belirtti.

Norveçlilerin ölen kadının eşiyle oğlu olduğu bildirildi.

Cebu eyaletinden havalanan uçağın pilotunun şiddetli rüzgarda kontrolü kaybettiği ve pisti kaçırdığı kaydedildi.

Norveçli kadın turistle pilotun hastaneye götürülürken hayatını kaybettiği, yaralıların Camiguen'deki hastaneye kaldırıldığı belirtildi.

FİLİPİNLER'DE DE CESSNA DÜŞTÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 6 yıl önce
Muhtemelen,Çok şiddetli bir yan rüzgarında ya rule kaçırmış ,yada pas geçme esnasında ağaçlara çarpmış ,bilhassa uçuş okullarında eğitimlerde kullanılan 4 kişilik C-172 tipi bir uçak.Yaklaşık full yakıtla bir pilot + iki yolcu taşıma kapasitesine sahiptir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
canımızı kimlere emanet ediyoruz yaa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ya arkadaş , türkçeden ne bekliyorsun , haber anlaşılır açık ve net , edebi bir eser değil haber bu . İkincisi bu tip cessna uçakları borajet te hiç olmadı , daha çok hava taksi şekline müsait olan bu uçaklar zaten yolcu olarak 2-7 kişi arası yolcu taşıyabilir.( modele göre yolcu sayısı değişir.) rüzgardan kolay etkilenen bu tip uçaklarla uçmak kesinlikle zevkli ve diğer uçaklara göre biraz daha risklidir.Borajetteki uçaklar ise ATR kısa menzilli çift motorlu bölgesel uçuşlar için uygun bir uçaktır. kalkış ağırlığı 23 ton civarıdır. cessna ise kalkış ağırlığı 1-1,5 ton civarıdır. rüzgar vurunca hangisi daha çok etkilenir sizce? hadi hepinize kolay gele

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
isonun uçağı değil mi bu

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000