02 Şubat 2010, Salı 18:20:53

"EVRENDE YALNIZ DEĞİLİZ" (GÜNCELLENDİ)

Airport TV’nin vazgeçilmez tartışma programı Sefa İnan’la Kara Kutu yine olay yaratacak konu ve konuklarla izleyenleri ekran başına kilitledi.
  • Sayın Yetkililer proğramı izlemek istiyorum fakat göstermiyor silinmiş görünüyor rica etsek tekrar yükleme yaparmısınız sitenize bizde izlesek bakın bir çok güzel yorumda gelmiş bende merak ediyorum lütfen bir an önce yükleyin teşekkür ederim Airport TV yetkililerine Ankara,dan Samet Erince
  • bazı eften püften kanallarda böyle yayınlar yapıyorlar fakat bu izlediğim airport TV deki yayın hem çok güzeldi konuların yapısı ile hemde süresinin uzunluğu çok doyurucu geldi bana kanal yetkililerine burdan çok teşekkür ederim kalite anlayışları için ankaradan emekli öğretmen Murat Güzel
  • Airport TV Pazar günkü ufo,lar ve uzay konulu yayın çok güzeldi ailece izledik ve bizde ailemle işte 17 agustos deprem gecesi gökyüzünde o tarif edilen yapıda çok büyük bir cisim gözlemledik ve bunu sadece bizler degil başka bir çok insanda gördü tabiki bu ülkede böyle konularla ilgilenme adetimiz olmadıgı için arada kaynadı gitti burdan yayına emegi geçenlerede çok teşekkür ederim.
  • sayın yetkililer sefa beyin bu uzay konulu programı çok güzeldi çok bilgilendim sagolun varsa yenileride olsun saygılarımla ümit doğrusöz istanbul

Airport TV’nin vazgeçilmez tartışma programı Sefa İnan’la Kara Kutu yine olay yaratacak konu ve konuklarla izleyenleri ekran başına kilitledi.

Kara Kutu’nun bu haftaki konusu ‘UFO’lar ve Evrende Yalnız mıyız’ oldu. Konukları Gökbilimci ve Türk Havayolları Uçak Bakım Eski Başkanı Yurdaer Aksoy, Endüstriyel Tasarımcı ve Türkiye’de ilk uzay modülünün yaratıcısı Oktay Tınaz ve TÜBİTAK onaylı videolarıyla UFO Gözlemcisi Yalçın Yalman’dı.

Evrende Yalnız mıyız sorusuyla başlayan programda ilk olarak söz alan Oktay Tınaz “ Evren ve uzay her geçen gün genişliyor, bunu öğrenmek şu anki teknolojiyle imkânsız.” dedi.

Yurdaer Aksoy ise “Şu anda bizim tespit edebildiklerimizin haricinde bizim bilmediğimiz o kadar fazla gezegen ve güneş var ki bunlarda hayat olmadığını araştırmadan kesinlikle söyleyemeyiz.”

Çektiği UFO görüntüleriyle izleyicileri şaşırtan Yalçın Yalman ise Evrende Yalnız mıyız sorusuna “Evrende 18000 âlem var ve biz bu âlemlerin içinde yalnızca bininciyiz, bunun haricinde 17000 gezegen var. Bunu bilmemizin imkânı yok fakat kesinlikle yalnız değiliz. Çünkü biz koskoca galakside küçücük bir noktayız” dedi.

1947 yılında düşen UFO’yu ve şu anda uzay hakkında birçok bilgiyi elinde bulunduran Amerika’nın bu uzay teknolojisine sahip olması gerekmez mi sorusuna konukların verdiği cevaplar gayet ilginçti.

Amerika’nın uzay yolculuğu ve 51.Bölge hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunan Türkiye’nin ilk ve tek uzay modülü tasarımcısı Oktay Tınaz “Bu teknolojiyi çözebilmek için 51.bölgede çalışan bütün bilim adamlarında büyük koordinasyon eksikliği var. Bir bilim adamının bildiğini diğer bir bilim adamı bilmiyor. Bunlar çok gizli bilgiler ve bilim adamlarının aldıkları eğitimin ve deneyimleriyle öğrendiklerinin çok daha ilerisinde bir teknoloji. Bunu çözmek benzerini yapmak için medeniyetimizin henüz çok yeni” şeklinde konuştu.

Amerika’nın 6 kere başarılı ay yolculuğu olduğunu ve diğer yolculuklarında çekilen fotoğrafların stüdyo çekimi olduğunu belgeleriyle anlatan Tınaz “Bu konu hakkında 3 tane tez var. Birincisi aya gidildi, ikincisi aya gidilmedi hepsi stüdyolarda çekildi, üçüncüsü ise bazı seferler aya gidilemedi” diyerek dünya çapında bulunan tezleri de açığa çıkardı.

Amerika’nın bu kadar ileri teknolojiye sahip olmasını 2. Dünya Savaşına bağlayan Tınaz, Adolf Hitler’in milyonlarca mark ödeyerek yaptığı araştırmalarda Van Der Von Broghn, Einstein ve arkadaşlarının atom bombasını bulduklarını fakat proje tam hayata geçirilmeden savaşın bittiğini ve bilim adamlarının ise o sırada Amerika’ya gönderildiğini anlattı. Tınaz “Almanya savaşı kazanacak silahı bulmuştu fakat bu sırada savaş zaten bitmişti. 6 ay süre daha olsaydı savaşı Almanya kazanmış olacak ve yaşadığımız dünya düzeni tamamen farklı olacaktı” dedi.

17 Ağustos 1999 yılında Depremin sonrasında İstanbul’un üzerindeki UFO nasıldı?

NASA çalışmalarını neden herkesten gizliyor? UFO’nun içinde bulunan uzaylı neye benziyor?

51. Bölgenin gizemi ve tek kanıt olan ve bir çiftçinin bahçesine düşen uzay gemisi nerede saklanıyor?

"EVRENDE YALNIZ DEĞİLİZ" (GÜNCELLENDİ)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

Misafir ~ 8 yıl önce
Sayın Yetkililer proğramı izlemek istiyorum fakat göstermiyor silinmiş görünüyor rica etsek tekrar yükleme yaparmısınız sitenize bizde izlesek bakın bir çok güzel yorumda gelmiş bende merak ediyorum lütfen bir an önce yükleyin teşekkür ederim Airport TV yetkililerine Ankara,dan Samet Erince

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bazı eften püften kanallarda böyle yayınlar yapıyorlar fakat bu izlediğim airport TV deki yayın hem çok güzeldi konuların yapısı ile hemde süresinin uzunluğu çok doyurucu geldi bana kanal yetkililerine burdan çok teşekkür ederim kalite anlayışları için ankaradan emekli öğretmen Murat Güzel

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Airport TV Pazar günkü ufo,lar ve uzay konulu yayın çok güzeldi ailece izledik ve bizde ailemle işte 17 agustos deprem gecesi gökyüzünde o tarif edilen yapıda çok büyük bir cisim gözlemledik ve bunu sadece bizler degil başka bir çok insanda gördü tabiki bu ülkede böyle konularla ilgilenme adetimiz olmadıgı için arada kaynadı gitti burdan yayına emegi geçenlerede çok teşekkür ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
sayın yetkililer sefa beyin bu uzay konulu programı çok güzeldi çok bilgilendim sagolun varsa yenileride olsun saygılarımla ümit doğrusöz istanbul

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000