10 Aralık 2010, Cuma 13:31:08

ETSTUR’A İKİ ÖNEMLİ ÖDÜL

Türkiye’de ilkleri hayata geçiren, lider tur operatörü Etstur, Capital dergisinin gelenekselleşen “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasında turizm sektöründe birinci oldu. Ayrıca SKAL International İstanbul Kulübü tarafından da “En Başarılı İç Turizm Acentesi” seçildi.
  • BU YAZ TATİLİMİZİ MAHVEDEN GÖNDERDİKLERİ İĞRENÇ OTELDE DİNLENMEK YERİNE YORULAN VE ŞİKAYETLERİMİZİ DİKKATE ALMAYAN ETSTUR MU ÖDÜL ALMIŞ. 1000 ÖDÜLÜM OLSA 1 TANESİNİ BİLE ONLARA VERMEM VE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM.
  • Benzeri bir performans değerlendirmesini Atlas Jet için de yapsalar...
Türkiye’nin lider turizm firması Etstur iki önemli ödüle layık görüldü. Capital Dergisi’nin dünyaca ünlü araştırma kuruluşu GfK’nın Türkiye ofisine yaptırdığı araştırma sonucunda, turizm kategorisinde Etstur birinci oldu. Bu yıl 11'incisi düzenlenen ve 500’ün üzerinde şirketten 1.321 iş dünyası temsilcisinin yanıtladığı anket sorularına dayanılarak belirlendi. Ödül alan şirketler arasında Türkiye’nin en beğenilen şirketi olan Etstur, sektöre getirdiği ‘ilk’ler ve sürekli yükselen başarı grafiğiyle dikkat çekti.

Diğer ödül ise, SKAL International İstanbul Kulübü tarafından verildi. SKAL üyeleri, Etstur’u “En Başarılı İç Turizm Acentesi” seçti. 06 Aralık Pazartesi akşamı gerçekleştirilen törende Etstur Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ersoy ödülü Skal International İstanbul Kulübü Başkanı Vedat Bayrak’tan aldı.

Ödüllerle ilgili açıklama yapan Etstur Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ersoy “Güzel geçen bir yılı bitirmeye, sektörde başarılarla geçen 20. Yılımızı kutlamaya hazırlanırken iki önemli ödül kazandık. İş ve turizm dünyası için büyük önem taşıyan ve profesyonellerin beğenisini yansıtan bu iki ödülü hak etmemiz ve Etstur olarak turizm sektöründe en üstte yer almamız bizim için çok gurur verici” dedi.
ETSTUR’A İKİ ÖNEMLİ ÖDÜL

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 7 yıl önce
BU YAZ TATİLİMİZİ MAHVEDEN GÖNDERDİKLERİ İĞRENÇ OTELDE DİNLENMEK YERİNE YORULAN VE ŞİKAYETLERİMİZİ DİKKATE ALMAYAN ETSTUR MU ÖDÜL ALMIŞ. 1000 ÖDÜLÜM OLSA 1 TANESİNİ BİLE ONLARA VERMEM VE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Benzeri bir performans değerlendirmesini Atlas Jet için de yapsalar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000