13 Ocak 2017, Cuma 14:40:18

Eski THY'li o isim de Borajet'te

Türk Hava Yolları'ndan ayrılan bir isim daha Borajet ile anlaştı.
  • 1 ay dayandı
  • Önce yemek paralarımızı yatırsaydınız daha iyi olmaz mıydı???
  • Yeni ekibini işin başına getirecek Bunun içinde şuan ki müdür kadrosunu yavaş yavaş tasfiye ederek havacılıkta tecrübeli kişilerden tekrar bir ekip kuracaktır Eski yönetimle gelenler o yönetimle gidecekler Haaa bu arada; H.Şaşmazer eşyalarını toplamaya başladınmı canım
  • Borajet öncelikle vicdanlasmayi öğrenmeli. Promosyon bilet konusunda insanlari madur etmek , yolcu memnuniyetsizliği üzerinde mastir yapmis bi kurum .

Türk Hava Yolları'nda Organizasyon ve Projeler Başkanı olarak görev yaptığı dönemde görevden alınarak hukuk servisine verilen ve sonrasında istifa ederek THY ile yollarını ayıran Serdar Uygur, Borajet ile anlaştı.

Uygur,  İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak Borajet ailesine katıldı. THY eski Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu'ya yakınlığıyla bilinen Uygur'un Borajet'e katılması Topçu'nun ekibini topladığı şeklinde yorumlandı.

Bilindiği gibi dün Hamdi Topçu'nun Borajet genel müdürlük binasına gelerek şirket yönetiminde görev alma sinyali verdiğini duyurmuştu.

Serdar Uygur Kimdir?

1978 İstanbul doğumlu olan Serdar UYGUR, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2002 mezunu olup; halen Galatasaray Üniversitesinde Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir. Profesyonel kariyerine 2003 yılında avukat olarak başlayan  UYGUR, 2004- 2015 yılları arasında Türk Hava Yolları’nda farklı pozisyonlarda çalıştıktan sonra İnsan Kaynakları Başkanı iken ayırılarak avukatlık mesleğine geri dönmüştür. Avukatlık mesleğini sürdüren  UYGUR, S.S. Havaiş Konut Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanlığı, Tüm Sivil Havacılar Derneği (TÜSHAD) Denetim Kurulu Başkanlığı ve
Tüshad Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini icra etmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Airporthaber.com ÖZEL

Eski THY'li o isim de Borajet'te

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (41)

1 ~ 1 yıl önce
1 ay dayandı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Multinet!!! ~ 1 yıl önce
Önce yemek paralarımızı yatırsaydınız daha iyi olmaz mıydı???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
YENI EKIP ~ 2 yıl önce
Yeni ekibini işin başına getirecek Bunun içinde şuan ki müdür kadrosunu yavaş yavaş tasfiye ederek havacılıkta tecrübeli kişilerden tekrar bir ekip kuracaktır Eski yönetimle gelenler o yönetimle gidecekler Haaa bu arada; H.Şaşmazer eşyalarını toplamaya başladınmı canım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Madur ~ 2 yıl önce
Borajet öncelikle vicdanlasmayi öğrenmeli. Promosyon bilet konusunda insanlari madur etmek , yolcu memnuniyetsizliği üzerinde mastir yapmis bi kurum .

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000