11 Kasım 2011, Cuma 13:30:29

ERZİNCAN VE KAHRAMANMARAŞ SEFERLERİ AKSADI

Yurtta etkili olan yoğun yağmur ve kar yağışı uçuşları olumsuz etkiliyor...
  • 1 Milyon nüfusa sahip Türkiye'nin sanayi ili olan Maraş'ın havaalanı içler acısı.Pisti pist değil ne pistin başı belli ne pistin sonu belli.başında petrol istasyonu sonun da ise demiryolu geçiyor.Terminal binası afrikadaki terminal binalarına benziyor oda kadar ve tıka basa dolduruyorlar.İşsizliğin en az olduğu 1000'e yakın fabrikanın olduğu sanayisinde 110bin insanın çalıştığı hükümete 100%74'le Türkiye'de en fazla destek veren il KAHRAMANMARAŞ'A bu revamı.Günde bir kez istanbul-maraş arası uçuş var oda 250-300 arası bilet.gece uçuş yok rezalet durumdayız anlicanız.Bize bunu reva görenler utansın.Sayın bakan erzincana çokmu gerekliydide dört dörtlük havaLİMANI yaptı Erzincan'a.KAHRAMANMARAŞ'ın suçu ne?
  • Kahramanmaraş seferlerinin yolcu sayısı gayet iyi fakat pist kısa (2300 metre) pist başındaki engellerden dolayı uçaklar pistin başlangıç kısmını pas geçiyor yağmur da yağınca risk artıyor ve uçuşlar iptal oluyor.Yazıklar olsun bu pisti uzatmadılar.Bu şehir hep üvey evlat muamelesi gördü.
  • istanbul-maraş-istanbul seferleri %95 doluluk oranına sahip
  • arkadaşım atıp tutma ben erzincanlıyım erzincan uçakları da ne zaman binsem %80 in üstünde dolulukta, bilgi sahibi olalım fikir sahibi olmadan önce..
Erzincan Havalimanı’nda sabah başlayan kar yağışı nedeniyle Türk Hava Yolları’na ait İstanbul – Erzincan seferinde 1 saatlik bir rötar meydana geldi.

Havalimanı yetkilileri şirketlerin minimalarına göre iniş gerçekleştirdiklerini DHMİ’nin iniş sistemlerinin çalıştığını ifade ederken, Sunexpress’e ait yolcu uçağının iniş gerçekleştirdiği saatlerde Türk Hava Yolları uçağının Atatürk Havalimanı’ndan hareket etmediği belirtildi.

Kahramanmaraş Havalimanı’nda ise yoğun yağmur yağışı nedeniyle Türk Hava Yolları’na ait İstanbul- Kahramanmaraş seferi süresiz rötara girdi. Şu anda Kahramanmaraş Havalimanı’nda görüş mesafesinin 4 km’ye kadar düştüğü ve 350/3 knot şiddetinde rüzgar olduğu ifade edildi.
ERZİNCAN VE KAHRAMANMARAŞ SEFERLERİ AKSADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 7 yıl önce
1 Milyon nüfusa sahip Türkiye'nin sanayi ili olan Maraş'ın havaalanı içler acısı.Pisti pist değil ne pistin başı belli ne pistin sonu belli.başında petrol istasyonu sonun da ise demiryolu geçiyor.Terminal binası afrikadaki terminal binalarına benziyor oda kadar ve tıka basa dolduruyorlar.İşsizliğin en az olduğu 1000'e yakın fabrikanın olduğu sanayisinde 110bin insanın çalıştığı hükümete 100%74'le Türkiye'de en fazla destek veren il KAHRAMANMARAŞ'A bu revamı.Günde bir kez istanbul-maraş arası uçuş var oda 250-300 arası bilet.gece uçuş yok rezalet durumdayız anlicanız.Bize bunu reva görenler utansın.Sayın bakan erzincana çokmu gerekliydide dört dörtlük havaLİMANI yaptı Erzincan'a.KAHRAMANMARAŞ'ın suçu ne?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Kahramanmaraş seferlerinin yolcu sayısı gayet iyi fakat pist kısa (2300 metre) pist başındaki engellerden dolayı uçaklar pistin başlangıç kısmını pas geçiyor yağmur da yağınca risk artıyor ve uçuşlar iptal oluyor.Yazıklar olsun bu pisti uzatmadılar.Bu şehir hep üvey evlat muamelesi gördü.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
istanbul-maraş-istanbul seferleri %95 doluluk oranına sahip

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
arkadaşım atıp tutma ben erzincanlıyım erzincan uçakları da ne zaman binsem %80 in üstünde dolulukta, bilgi sahibi olalım fikir sahibi olmadan önce..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000