23 Ağustos 2010, Pazartesi 11:41:37

Erdoğan'ın helikopteri acil iniş yaptı!

Erdoğan Ünye üzerindeyken rahatsızlandı, helikopteri acil iniş yapınca Kaya ailesinin misafiri oldu.
  • Bu bayrak yönü sadece helikopterde mi hatalı, gulf a bakın onda da hatalı onur un MD lerinde hatalı, Atlasın ve hatta TK nın bazı Airbuslarında bile hatalı...hatta bazı business jet ve özel helikopterlerde bile uçağın olmadık yerlerinde mendil kadar var mı var şeklinde konmakta.bunun denetleyicisi yok mu ??
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • Ben başka bir konuya değineceğim.Resimde görüldüğü üzere Türk Bayragı Helikopterin görünen(sağ)tarafına TERS basılmıştır.Devlet malı (Emniyet)olduğu için SHGM lüğü bu konuya müdahale edememektedir.Bu yüzden Emniyet Gn.Md.lüğü Hvcl.D.Bşk.lığının bu hatayı düzeltmesi hususunda gereğini yapmasını rica ederim.Sayğılarımla.Fokker-27
  • Kötü söz sahibinindir. Bir kötünün sözüne de inanılmayacağına göre demek ki, başbakan kötü değil veya kötüye bir şey olmaz sözünüz doğru ise başbakan da hastalanmış olduğuna göre, başbakan yine kötü değilmiş.

Samsun’daki mitingin ardından Ordu İl Başkanlığı’nca düzenlenen iftara katılmak üzere yola çıkan Başbakan Erdoğan, Ünye İlçesi üzerindeyken rahatsızlanınca, bindiği helikopter acil iniş yaptı. Haberturk'te yer alan habere göre kullanılmayan Ünye Havaalanı’na saat 18.00 sıralarında iniş yapan helikopterden inen Başbakan Erdoğan, pistin hemen yakınındaki işçi emeklisi Recep Kaya (52) ve ev hanımı Nuray Kaya (47) çiftine ait eve girerek bir süre dinlendi.

‘YÜZÜ SAPSARIYDI’

Lavaboya girerek elini yüzünü yıkayan Başbakan Erdoğan, evde yaklaşık 40 dakika kaldı.

Ev sahibi Recep Kaya, “Birden helikopter piste indi. Telaş ve koşuşturma sonrası Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay Başbakan’ın biraz rahatsız olduğunu ifade ederek, lavaboyu kullanmak için izni istedi. Başbakan içeri girerek lavabada bir süre kaldı. Daha sonra evin önünde bulunan bahçede oturduk, çevreden gelenlerle birlikte Başbakanımız Erdoğan, kızı Sümeyye Erdoğan, Bakan Günay, Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün, AK Parti Genel Sekreteri İdris Naim Şahin bir süre sohbet ettik. İlk gördüğümde yüzü biraz soluktu ama dışarı çıktığında daha iyiydi” diye konuştu.

Erdoğan ve beraberindekiler daha sonra Ordu İl Başkanlığı’nca düzenlenen iftara katılmak üzere helikopterle hareket etti. (Vatan)

Erdoğan'ın helikopteri acil iniş yaptı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 8 yıl önce
Bu bayrak yönü sadece helikopterde mi hatalı, gulf a bakın onda da hatalı onur un MD lerinde hatalı, Atlasın ve hatta TK nın bazı Airbuslarında bile hatalı...hatta bazı business jet ve özel helikopterlerde bile uçağın olmadık yerlerinde mendil kadar var mı var şeklinde konmakta.bunun denetleyicisi yok mu ??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Ben başka bir konuya değineceğim.Resimde görüldüğü üzere Türk Bayragı Helikopterin görünen(sağ)tarafına TERS basılmıştır.Devlet malı (Emniyet)olduğu için SHGM lüğü bu konuya müdahale edememektedir.Bu yüzden Emniyet Gn.Md.lüğü Hvcl.D.Bşk.lığının bu hatayı düzeltmesi hususunda gereğini yapmasını rica ederim.Sayğılarımla.Fokker-27

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Kötü söz sahibinindir. Bir kötünün sözüne de inanılmayacağına göre demek ki, başbakan kötü değil veya kötüye bir şey olmaz sözünüz doğru ise başbakan da hastalanmış olduğuna göre, başbakan yine kötü değilmiş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000