19 Ekim 2010, Salı 11:46:38

ER-AH'A YENİ ÇİFT MOTORLU UÇAK

Antalya ve Isparta’da eğitim veren Er-Ah Uçuş Okulu, filosuna bir uçak daha ekledi.
  • BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN
  • keske butun ucus okulları da durust olsa da ogrencılerı kandırmasalar....
  • Güzel uçaklar hayırlı olsun.Cessna 172S Skyhawk SP tipi Garmin 1000'i THY Uçuş Akademisinden sonra kullanan ikinci uçuş okulu olacak eğer doğru ise.Glass cockpitli , en fazla 4 yaşında 180 beygirlik güçlü ve uçması ayrı bir zevk olan uçaklar...Çift motorlu Seneca da gayet temiz gözüküyor.Kocaman bir MAŞALLAH diyerek Sn Erdoğan Cabıoğlu Hocamıza DÜRÜST ve İLKELİ attığı adımlardan ötürü kutlarım.Umarım havayolu sektörü tüm bu yapılan yatırımlara dudak bükmez ve yukarıdan bakmaz.
  • Adana Tarkim Uçuş Okulu olarak kazasız belasız uıçuşlar temenni ederiz.

Isparta merkezli kurulduktan sonra Antalya’da da şube açan Er-Ah Uçuş Okulu, filosunu büyütmeye devam ediyor. Daha kaliteli ve günümüz teknolojilerine uygun eğitim vermek için sürekli kendini yenileyen ER-AH Uçuş Okulu, eğitim uçağı filosuna çift motorlu Piper Seneca V tipi bir uçağı daha ekledi.

 Piper Seneca tipi uçağın yanı sıra, dört adet Cessna 172S Skyhawk SP tipi  Garmin 1000 kokpite sahip dört adet uçak daha satın alındı.  Uçaklardan ilki Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’na geldi. Diğer üç uçağın ise ay sonuna kadar Türkiye’ye gelmesi bekleniyor.

2008 yılında ATPL yetkisi alan Er-Ah uçuş okulunun, ATPL, PPL, CPL, ME, IR, FI, FI Tazeleme ve Non-JAA dönüşüm eğitimleri verme yetkisi bulunuyor. Erdoğan Cabıoğlu’nun sahibi olduğu Er-Ah,  en yeni teknolojiyi ve uçakları kullanarak havayollarına pilot yetiştiriyor.

ER-AH'A YENİ ÇİFT MOTORLU UÇAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 8 yıl önce
BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
keske butun ucus okulları da durust olsa da ogrencılerı kandırmasalar....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Güzel uçaklar hayırlı olsun.Cessna 172S Skyhawk SP tipi Garmin 1000'i THY Uçuş Akademisinden sonra kullanan ikinci uçuş okulu olacak eğer doğru ise.Glass cockpitli , en fazla 4 yaşında 180 beygirlik güçlü ve uçması ayrı bir zevk olan uçaklar...Çift motorlu Seneca da gayet temiz gözüküyor.Kocaman bir MAŞALLAH diyerek Sn Erdoğan Cabıoğlu Hocamıza DÜRÜST ve İLKELİ attığı adımlardan ötürü kutlarım.Umarım havayolu sektörü tüm bu yapılan yatırımlara dudak bükmez ve yukarıdan bakmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Adana Tarkim Uçuş Okulu olarak kazasız belasız uıçuşlar temenni ederiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000