14 Nisan 2011, Perşembe 11:30:50

ER-AH UÇUŞ OKULU'NA YENİ SİMÜLATÖR

Antalya’daki uçuş eğitim merkezi Er-Ah, bir simulatör daha aldı.
  • Bir konuya açıklık getirelim: Er-Ah'ın asıl simülatörü zaten sizin de bahsettiğiniz FNPT II modelidir ve eğitimlerde kullanılan asıl simülatör odur. Bu habere konu olan sim. ise filoya yeni katılan G1000 donanımlı uçaklarla uçmadan önce sistemin layıkıyla kullanımını sağlayabilmek için alınmış bir cihazdır. Yani bu cihazın asıl işlevi uçuş simülatörü değil, G1000 simülatörüdür diyebilliriz.
  • Fatih hoca bitnedir cok sey ogretti cok tecrubeli tabi
  • Bu uçuş okulu hakkında çok net bir bilgiye sahip değilim fakat yapılan yorumları takip ediyorum ve sizi tebrik ediyorum umarım daha da başarılı olursunuzz ayrıca diğer uçuş okullarına örnek olursunuz umarım...
  • bende aldım bundan evde oynuyorum.
Er-Ah, filosunda bulunan 4 adet Cessna 172SP Skyhawk uçaklarda eğitim görecek öğrenciler için simulatör satın aldı. Öğrencilerin daha iyi eğitim alması ve kendilerini uçuş eğitimine hazırlamaları için Kanada’dan satın alınan Garmin 1000 (G1000) avionike sahip Redbird TD simülatör, uçuş okulunda hizmete sunuldu.

Er-Ah bünyesinde ELITE S812 tek ve çift motor simulatörü daha bulunuyor.


ER-AH UÇUŞ OKULU'NA YENİ SİMÜLATÖR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 7 yıl önce
Bir konuya açıklık getirelim: Er-Ah'ın asıl simülatörü zaten sizin de bahsettiğiniz FNPT II modelidir ve eğitimlerde kullanılan asıl simülatör odur. Bu habere konu olan sim. ise filoya yeni katılan G1000 donanımlı uçaklarla uçmadan önce sistemin layıkıyla kullanımını sağlayabilmek için alınmış bir cihazdır. Yani bu cihazın asıl işlevi uçuş simülatörü değil, G1000 simülatörüdür diyebilliriz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Fatih hoca bitnedir cok sey ogretti cok tecrubeli tabi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bu uçuş okulu hakkında çok net bir bilgiye sahip değilim fakat yapılan yorumları takip ediyorum ve sizi tebrik ediyorum umarım daha da başarılı olursunuzz ayrıca diğer uçuş okullarına örnek olursunuz umarım...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bende aldım bundan evde oynuyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000