24 Aralık 2013, Salı 15:06:34

ER-AH BÖYLE COŞTU

Antalya’da faaliyet gösteren Türkiye’nin önemli uçuş okullarından ER-AH’ın tüm çalışanları, başarılı bir yılı geride bırakmanın mutluluğunu hep birlikte eğlenerek yaşadı.
  • ER AH UÇUŞ OKULU EGITIM ALANINDA Kİ BAŞARILARININ VE SAYGINLIGININ YANINDA ÜLKE STANDARTLARININDA ÜZERİNDEKİ KONSEPTLERDE HAVACILIK YAPILARINA İMZA ATMAKTA.. ERDOGAN BEYIN TALİMATIYLA , PERSONEL VE ÖGRENCİLERIN RAHAT ÇALIŞMA VE EĞİTİM ORTAMLARINA KAVUSMALARI İÇİN TASARLAYIP UYGULADIGIMIZ ANTALYADA Kİ OKUL BİNASI VE ISPARTA DAKİ OKUL VE HANGAR YAPILARI TÜRKİYEDE ARAŞTIRDIGIMIZ KADARIYLA ER AH UÇUŞ OKULUNU BU ALANLADA DA ZİRVEYE TAŞIMIŞTIR. bize de bu imkanları sağladı için tecrübelerını örnek aldığımız ERDOGAN BEY e sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.
  • Bir Er-Ah mezunu olarak yazılan bütün yorumlara içtenlikle katılıyorum. Uçuş konusunda hiçbir sorun yaşamadım ve beklediğimden daha kısa sürede eğitimimi bitirdim ve yakında bir hava yolunda eğitime başlayacağım. Eğitimim boyunca tecrübe ve bilgilerini bana aktaran ve bu aşamalara gelmemde büyük emekleri olan değerli Er-Ah hocalarına (özel olarak isim veremiyorum çünkü hepsinin farklı ve örnek alınması gereken özellikleri var) şükranlarımı sunuyorum.
  • mesai uygulaması ile çalışan Isparta Havalimanın'da cumartesi - pazar günleri meydan açtırması yaparak mesai sonrasında uzatmaya gidilerek 365 gün özveri ile uçuş eğitimlerimizin gerçekleşmesinde büyük emekleri geçen SÜLEYMAN DEMİREL HAVALİMANI BAŞTA OLMAK ÜZERE ANTALYA HAVALİMANI VE ÇARDAK,GAZİPAŞA,ADANA,HATAY,GAZİANTEP,DALAMAN,BODRUM,UŞAK,ZAFER,ESENBOĞA, EDREMİT, ÇORLU,İSTANBUL ATATÜRK VE SABİHA GÖKÇEN,YENİŞEHİR,KAPADOKYA,KAYSERİ VE SON OLARAK ADNAN MENDERES HAVALİMANI personellerine de ayrıca teşekkür etmemiz gerekirdi. OKULUM ADINA TEŞEKKÜR EDERİM.. M.ERDOĞAN CABIOĞLU
  • Isparta Havaliamanının etinden sütünden derisinden kemiğinden vb. yararlandıkları halde, her isteklerini SHGM emriymiş gibi onaylayan Isparta havalimanı çalışanlarına bir teşekkürü esirgeyen ERAH camiasına teessüflerimi bir borç bilirim. (Haber içeriğine göre)

Antalya’da faaliyet gösteren Türkiye’nin önemli uçuş okullarından ER-AH’ın tüm çalışanları, başarılı bir yılı geride bırakmanın mutluluğunu hep birlikte eğlenerek yaşadı.

Türkiye’nin önemli uçuş okullarından ER-AH, başarılı performansını bütün çalışanlarının katıldığı eğlenceyle kutladı. Antalya Konyaaltı’nda Harrington Park Otel’de gerçekleşen geceye bütün çalışanlar aileleri ile birlikte katıldı. Başarılı bir yılı geridebırakmaya hazırlanan ER-AH çalışanları, adeta felekten bir gece çaldı.

Gecede bir konuşma yapan ER-AH’ın sahibi Erdoğan Cabioğlu, çalışanların özverisiyle beklentinin üzerinde bir başarı grafiği ile yılı kapatmaya hazırlandıklarını kaydederek, emeği geçen bütün çalışanlarına teşekkür etti.

Gecenin sonunda bütün çalışanlara plaket verildi.

UÇAK BAŞINA UÇUŞ BİRİNCİSİ

Filosunda toplam 8 uçak bulunan ER-AH uçuş okulu, bu yıl içinde yüksek bir performans ortaya koyarak 9 bin saat uçuş gerçekleştirdi ve uçak başına en fazla uçuş yapan okul ünvanının da sahibi oldu. Ayrıca,  3 bin 500 saat simulatör eğitimi ve 8 bin saat yer dersi verildi.  Antalya merkezli uçuş okulu, yaz aylarında öğrencilerinin uçuş eğitimlerini Isparta’da, yer derslerini ise Antalya’da veriyor.

ANTALYA’DA TEK

Antalya’nın tek  uçuş okulu olan ve en fazla dersliğe sahip uçuş okulu ünvanını da taşıyan ER-AH, Muratpaşa’da 8 derslikli 5 katlı binada hizmet veriyor.  Havacılık sektörünün prestijli uçuş okullarından biri olarak kabul edilen ER-AH, sektöre çok sayıda pilot kazandırdı. Yılda 60 civarında havayolu pilotunu sektöre kazandıran okul, PPL olarak bilinen özel pilot lisansı almak isteyenler tarafından da tercih ediliyor.

ER-AH BÖYLE COŞTU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

MİMAR ~ 4 yıl önce
ER AH UÇUŞ OKULU EGITIM ALANINDA Kİ BAŞARILARININ VE SAYGINLIGININ YANINDA ÜLKE STANDARTLARININDA ÜZERİNDEKİ KONSEPTLERDE HAVACILIK YAPILARINA İMZA ATMAKTA.. ERDOGAN BEYIN TALİMATIYLA , PERSONEL VE ÖGRENCİLERIN RAHAT ÇALIŞMA VE EĞİTİM ORTAMLARINA KAVUSMALARI İÇİN TASARLAYIP UYGULADIGIMIZ ANTALYADA Kİ OKUL BİNASI VE ISPARTA DAKİ OKUL VE HANGAR YAPILARI TÜRKİYEDE ARAŞTIRDIGIMIZ KADARIYLA ER AH UÇUŞ OKULUNU BU ALANLADA DA ZİRVEYE TAŞIMIŞTIR. bize de bu imkanları sağladı için tecrübelerını örnek aldığımız ERDOGAN BEY e sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bir Er-Ah mezunu olarak yazılan bütün yorumlara içtenlikle katılıyorum. Uçuş konusunda hiçbir sorun yaşamadım ve beklediğimden daha kısa sürede eğitimimi bitirdim ve yakında bir hava yolunda eğitime başlayacağım. Eğitimim boyunca tecrübe ve bilgilerini bana aktaran ve bu aşamalara gelmemde büyük emekleri olan değerli Er-Ah hocalarına (özel olarak isim veremiyorum çünkü hepsinin farklı ve örnek alınması gereken özellikleri var) şükranlarımı sunuyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ER-AH UÇUŞ OKULU ~ 4 yıl önce
mesai uygulaması ile çalışan Isparta Havalimanın'da cumartesi - pazar günleri meydan açtırması yaparak mesai sonrasında uzatmaya gidilerek 365 gün özveri ile uçuş eğitimlerimizin gerçekleşmesinde büyük emekleri geçen SÜLEYMAN DEMİREL HAVALİMANI BAŞTA OLMAK ÜZERE ANTALYA HAVALİMANI VE ÇARDAK,GAZİPAŞA,ADANA,HATAY,GAZİANTEP,DALAMAN,BODRUM,UŞAK,ZAFER,ESENBOĞA, EDREMİT, ÇORLU,İSTANBUL ATATÜRK VE SABİHA GÖKÇEN,YENİŞEHİR,KAPADOKYA,KAYSERİ VE SON OLARAK ADNAN MENDERES HAVALİMANI personellerine de ayrıca teşekkür etmemiz gerekirdi. OKULUM ADINA TEŞEKKÜR EDERİM.. M.ERDOĞAN CABIOĞLU

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ispartalı ~ 4 yıl önce
Isparta Havaliamanının etinden sütünden derisinden kemiğinden vb. yararlandıkları halde, her isteklerini SHGM emriymiş gibi onaylayan Isparta havalimanı çalışanlarına bir teşekkürü esirgeyen ERAH camiasına teessüflerimi bir borç bilirim. (Haber içeriğine göre)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000