23 Ekim 2012, Salı 08:55:04

EN BÜYÜK RAKİBİNİ SATIN ALIYOR!

Aegean Airlines, rakip havayolu şirketi Olympic Air'i satın alma konusunda anlaşmaya vardı.
  • Peagsus - THY senaryosu mu? :))) Senin torununun ömrü yetmez bu senaryoya. Cam kenarı ve su satan THY'yi alacakmış.. Bence sizden iyi bir senaryocu olur,bence HOLLYWODD'un yolunu tutun zaman kaybetmeden. Hayırlı Bayramlar
  • EGEAN HARIKAAA BIR HAVA YOLU.. THY__TOPCU HAVA YOLLARI VE calişkan hava yolları oldugu icin thy sonu olympic gıbı olmasın bence pegasus yınetımı en azından vıcdanlı TOPCU kotil CALİŞKAN YATCAK YERİ YOK ....CEHENEM DREKT CAKMA MUSLUMANLAR ..
  • 72 Milyon €'mu? Yok pahasına.
  • pegasus-thy senaryosu ilerde şahit oluruz her birlikte

Aegean Airlines'tan yapılan açıklamada, Olympic Air'i, Marfin Investment Group'tan (MIG) 72 milyon Euroya satın alınması konusunda anlaşmaya varıldığı bildirdi.

Anlaşma çerçevesinde Olympic Air, Aegean Airlines'ın bağlı kuruluşu olarak faaliyet gösterecek, iki şirket de kendi isim, logo, filo, uçuş programları ve çalışanları ile hizmet vermeye devam edecek.

Anlaşmanın rekabet makamlarının onayını beklediği bildirildi.

Aegean Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Theodore Vassilakis, anlaşmanın getirisi olan sinerjinin, kapsama ağını geliştirmeye ve müşterilere daha rekabetçi fiyatlar sunmaya imkan vereceğini ifade etti.

Aegean Airlines 19 iç, 51 uluslararası destinasyonda filosundaki 29 uçak, Olympic Air ise 38 iç ve 7 uluslararası destinasyonda filosunda bulunan 21 uçakla hizmet veriyor.

EN BÜYÜK RAKİBİNİ SATIN ALIYOR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Back3rhytme ~ 6 yıl önce
Peagsus - THY senaryosu mu? :))) Senin torununun ömrü yetmez bu senaryoya. Cam kenarı ve su satan THY'yi alacakmış.. Bence sizden iyi bir senaryocu olur,bence HOLLYWODD'un yolunu tutun zaman kaybetmeden. Hayırlı Bayramlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nefret...... ~ 6 yıl önce
EGEAN HARIKAAA BIR HAVA YOLU.. THY__TOPCU HAVA YOLLARI VE calişkan hava yolları oldugu icin thy sonu olympic gıbı olmasın bence pegasus yınetımı en azından vıcdanlı TOPCU kotil CALİŞKAN YATCAK YERİ YOK ....CEHENEM DREKT CAKMA MUSLUMANLAR ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tt ~ 6 yıl önce
yunanlılar airport habere dadanmış.
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
72 Milyon €'mu? Yok pahasına.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bedavaymis ~ 6 yıl önce
haberim olsa ben alirdim valla... :)
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
neredeyse bir uçak fiyatına gitmiş
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Uçak alana, kurulu bir şirket bizden hediye
leman ~ 6 yıl önce
pegasus-thy senaryosu ilerde şahit oluruz her birlikte

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000