13 Nisan 2016, Çarşamba 12:26:24

Emniyet pilot alacak

Emniyet Genel Müdürlüğü sözleşmeli pilot alımı yapacağını duyurdu.
  • Yalnız kaptan amcam hala anons yapıyor :) Sn. Editör bir zahmet şu resmi değiştirin artık, zira her pilot haberinin üzerinde aynı resim..
  • Türkçeyi nerde öğrendin kuzucum yada iq kaç kendi söylediğini nokta koymadan yalanladın ama günümüzün popüler tavrı.... Parayla HELKİOPTER pilotu olamazsın çok pahalıya patlar ne demek yaa... Bu kafalar umarım pilot değildir.....
  • buralara helikopter pilotu pek bulamazlar. piyasada boşta helocu yok.kim orduda 7-8 bin maaşı yada 3-5bin emekli maaşını ve ankara istanbul izmirdeki evini bırakıp 10-12 bine vana ddbakıra gider?
  • Bu ilan sadece ordudan ayrılanlara yonelık..bulurlarda...bırsuru helici var ozel şirket zaten çok az olanda torpille giriyor...rahat bulurlar

Emniyet Genel Müdürlüğü sözleşmeli pilot alımı yapacağını açıkladı. İnternet sitesi üzerinden bir duyuruda bulunan Emniyet genel Müdürlüğü, '2016-2.Dönem Sözleşmeli Pilot alımı yapılacaktır' açıklamasından bulundu.

Emniyetten yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

​Emniyet Teşkilatında Emniyet Hizmetleri Sınıfı Dışında Görevli Kadrolu ve Sözleşmeli Personel Yönetmeliği çerçevesinde 2016-2.Dönem Sözleşmeli Pilot alımı yapılacaktır.

Ayrıntılı bilgiye Sözleşmeli Pilot Alımı.pdf​ dosyasından ulaşabilirsiniz.

Emniyet pilot alacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

This is Captain speaking.. ~ 2 yıl önce
Yalnız kaptan amcam hala anons yapıyor :) Sn. Editör bir zahmet şu resmi değiştirin artık, zira her pilot haberinin üzerinde aynı resim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Normal e ~ 2 yıl önce
Türkçeyi nerde öğrendin kuzucum yada iq kaç kendi söylediğini nokta koymadan yalanladın ama günümüzün popüler tavrı.... Parayla HELKİOPTER pilotu olamazsın çok pahalıya patlar ne demek yaa... Bu kafalar umarım pilot değildir.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
helocu ~ 2 yıl önce
buralara helikopter pilotu pek bulamazlar. piyasada boşta helocu yok.kim orduda 7-8 bin maaşı yada 3-5bin emekli maaşını ve ankara istanbul izmirdeki evini bırakıp 10-12 bine vana ddbakıra gider?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ordu ~ 2 yıl önce
Bu ilan sadece ordudan ayrılanlara yonelık..bulurlarda...bırsuru helici var ozel şirket zaten çok az olanda torpille giriyor...rahat bulurlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
helli ~ 2 yıl önce
bu kadar kolaysa buyur sen uçur hele bir helide görelim

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000