05 Mayıs 2015, Salı 13:07:27

EMIRATES KABİNDE REKORA DOYMUYOR

Dubai merkezli hava yolu Emirates kendi tarihine bir kilometre taşı daha ekledi.
  • Abi ben burda yazanlarin turk olduklarini falan dusunmuyorum ya ayrica burda tarih boyunca bizi sirtimizdan bicaklamis olan ve peygamber efendimizin kendisi ve ozamanlar haric gerisi silme pislik olan araplari yucelten kisileride burda patates eden herkesin agzi bal yesin. hadi yallah arabistana madem
  • Bende EK da yer siliyorum 8500 Euro alıyorum.Rest timelar çok uzun. Haftada iki gün çalışıyorum. Ev araba yat bisiklet helikopter emirates ten. Kapımdan ahdiyle alıyorlar kapıma bırakıyorlar. Gerisini onlar düşğnsün! Yersen..
  • Ayrica EK'da ucus max. 4000 Euro alirken ben yerde 7000 minimum aliyorum lakin ev parami bu paranin icinden oduyorum... TK'da kabin kadar para kazanamazdim vergi durumu yuzunden, en azindan burada adalet var. Dubai'ye gitmeden yorum yapmayin bence, gorduklerinize inanamazsiniz. Ayrica EK bu yil inanilmaz kar aciklayacak TK, nin 3 kati filan....
  • ne kadar çok arap sevdalısı varmış yaw. Haydi yallah arabistana

Dubai merkezli hava yolu Emirates kendi tarihine bir kilometre taşı daha ekledi.

6 kıtada 140 noktaya uçan hava yolu yaptığı açıklamada Kabin memuru sayısının 20 bine ulaştığını açıkladı.

Halen bünyesinde 135 milletten personeli olan Emiratesin dil bilen personal yelpazesi de çok geniş. Emirates uçaklarında ingilizce'nin yanı sıra 55 farklı dilden birini konuşan kabin ekibi görmek mümkün.

Bu yıl bünyesine 5 bin yeni kabin ekibi daha katacak olan Emirates'te işe ilk başlayanlar 18 aydan kısa bir süre de ekonomi sınıfından bir üst sınıfa yükselebiliyor, 5-6 yıl için de de kabin amiri olabiliyorlar.

Emirates kabin personelleri arasında diğer farklı meslek gruplarından gelenlerin oranı yüksek, hatta aralarında  doktor ve müzisyen olanlar da mevcut.

EMIRATES KABİNDE REKORA DOYMUYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (40)

Bu nedir ya boyle ~ 3 yıl önce
Abi ben burda yazanlarin turk olduklarini falan dusunmuyorum ya ayrica burda tarih boyunca bizi sirtimizdan bicaklamis olan ve peygamber efendimizin kendisi ve ozamanlar haric gerisi silme pislik olan araplari yucelten kisileride burda patates eden herkesin agzi bal yesin. hadi yallah arabistana madem

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aynen ~ 3 yıl önce
tarih boyunca seni arkadan bıçaklamış adam sana daha güzel maaş ödüyor. Kendi ülken sana bi zırnık vermiyor ! acı mı? Hemde çok!
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Bende EK da yer siliyorum 8500 Euro alıyorum.Rest timelar çok uzun. Haftada iki gün çalışıyorum. Ev araba yat bisiklet helikopter emirates ten. Kapımdan ahdiyle alıyorlar kapıma bırakıyorlar. Gerisini onlar düşğnsün! Yersen..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fly emirates ~ 3 yıl önce
Ayrica EK'da ucus max. 4000 Euro alirken ben yerde 7000 minimum aliyorum lakin ev parami bu paranin icinden oduyorum... TK'da kabin kadar para kazanamazdim vergi durumu yuzunden, en azindan burada adalet var. Dubai'ye gitmeden yorum yapmayin bence, gorduklerinize inanamazsiniz. Ayrica EK bu yil inanilmaz kar aciklayacak TK, nin 3 kati filan....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Araptır ~ 3 yıl önce
ne kadar çok arap sevdalısı varmış yaw. Haydi yallah arabistana

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000