17 Nisan 2017, Pazartesi 09:01:55

Embraer ilk çeyrekte 33 uçak teslimatı yaptı

Brezilyalı imalatçı Embraer 2017 yılının ilk çeyreğinde yaptığı teslimatları açıkladı.
  • Muhteşem bu uçaklar ekonomik ve kalite kısa mesafeler için harika
  • Allah aşkına siz açıklayın şirketten bir açıklama gelmeyecek o belli oldu. her ne olacaksa olsun çalışanlar olarak sistik!!!
  • yanılmıyorsam bizimle ortak uçak yapmak istediler ama nedense bu proje başlamadan bitti. acaba boeing ve airbus baskı mı yaptı?
  • Dun DFW IAH i UA ile bir yasinda ki E serisi ile yaptim, ucaklar harika, THY ye tavsiyem East Europe da sabah aksam bu ucaklari (gunde iki ucusla) Amerika ve Asya yolcusuna baglanti yaparsaniz B777 lilerin dolukuk oranlarini yuzde 90 uzerine yuksek kar marjli cikarirsiniz, Iki uzun bacak ucuslu Afrika Hint hattindan para kazanilmaz, ancak kendini kurtarir. Ornegin Miami Minks ucusunu THY ile yaptiginiz da lay over suresi nedir, birde Lufthansa ile KLM e bakiniz lutfen.

Brezilyalı uçak üreticisi Embraer, 2017 yılının ilk çeyreklik diliminde gerçekleştirdiği teslimatların verilerini açıkladı.

Şirket bu yılın ilk çeyreğinde havayolu şirketlerine 16 adet E175, 2 adet E195 olmak üzere 18 uçak satışı yaptı. Business jetlerde de 3 adet  Phenom 100, 8 adet Phenom 300, 1 adet Legacy 450, 1 adet Legacy 500, 1 adet Legacy 650 ve 1 adet Lineage 1000 olmak üzere 15 adet uçak teslimatı gerçekleştirdi.

Toplamda 33 adet uçak teslim eden şirket, uçakların değerini 1.92 milyar dolar olarak duyurdu.

Teslim edilen ticari uçakların Amerikalı bölgesel taşıyıcı SkyWest Airlines, American Airlines ve Hollandalı KLM’e yapıldığı açıklandı.

Embraer ilk çeyrekte 33 uçak teslimatı yaptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Muhteşem ~ 1 yıl önce
Muhteşem bu uçaklar ekonomik ve kalite kısa mesafeler için harika

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bekliyoruz ~ 1 yıl önce
Allah aşkına siz açıklayın şirketten bir açıklama gelmeyecek o belli oldu. her ne olacaksa olsun çalışanlar olarak sistik!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
embraer ~ 1 yıl önce
yanılmıyorsam bizimle ortak uçak yapmak istediler ama nedense bu proje başlamadan bitti. acaba boeing ve airbus baskı mı yaptı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
E serisi ~ 1 yıl önce
Dun DFW IAH i UA ile bir yasinda ki E serisi ile yaptim, ucaklar harika, THY ye tavsiyem East Europe da sabah aksam bu ucaklari (gunde iki ucusla) Amerika ve Asya yolcusuna baglanti yaparsaniz B777 lilerin dolukuk oranlarini yuzde 90 uzerine yuksek kar marjli cikarirsiniz, Iki uzun bacak ucuslu Afrika Hint hattindan para kazanilmaz, ancak kendini kurtarir. Ornegin Miami Minks ucusunu THY ile yaptiginiz da lay over suresi nedir, birde Lufthansa ile KLM e bakiniz lutfen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000