15 Haziran 2016, Çarşamba 15:14:12

Elites Cabin Crew ilanlarına dikkat!

Kariyer sitelerine ilan vererek kabin memuru arayan Elites Cabin Crew adlı şirket hakkında Airporthaber’e çok sayıda şikayet geldi.
  • sanırım bu da yeni ilanları. Blue Cabin Crew diye bir ilan. Anlattıklarınızla cok benziyor. Umarım ben yanılıyorumdur. http://www.kariyer.net/website/isara/ilandetay.aspx?ilankodusfr=1695074
  • Arkadaslar beni de aradılar Mail'ler attılar gece vakti arayıp boydan resim istiyorlar geceleri sürekli aranıyorum Ankara yada izmire çağırıyorlar tüm masraflar bizlere ait diyorlar telefon numarası 0555 899 29 01 neden ismi Bi Burak oluyor yada Batuhan yada Bi başkası farklı amaçlar doğrultusunda hosteslik firması deniliyor kandırmaya çalışıyor karşındaki cok belli Mail'lere dönüşleri sokak ağzı telefonla konusma sekılde Bi tuhaf kandırmayın herkes açsın gözünü !!!!
  • Bu şirket usülsüz. insanlara vaatlerde bulunarak lakayt tavırlarla sokak ağzıyla umutlandırıp istediklerini alamayınca fırlatıp atıyorlar. Sözde birçok havayolu şirketiyle çalıştıklarını söyleyerek insanları kandırıyorlar. Defalarca görüşmeye gittim benimle görüşen Batuhan isimli şahıs tamamen sahtekardır
  • Yorumları okuyunca deliye döndüm görüşmeye giden arkadaşlar geçmiş olsun Allah tekrarını yaşatmasın daha temkinli olalım lütfen. THY sunexpress pegasus bunların mülakatlarında bulundum tecrübem var fotoğrafı görüşmeye giderken istiyorlar sınav sonrası yetkiliye teslim ediyoruz. Mecburi değil isteyen vesikalıkta bırakabiliyor aynı firmaya tekrar başvuru yaptığınızda ellerinde sizle ilgili veri tabanında kayıtlı kalıyor o kadar.

Kariyer sitelerine ilan vererek kabin memuru arayan Elites Cabin Crew adlı şirket hakkında Airporthaber’e çok sayıda şikayet geldi. 

Son yıllarda kabin memurluğuna olan talep fırsatçıları da harekete geçirdi. Daha önce kabin memuru olma hayali kuran birçok kişiyi dolandıran fırsatçılar bu kez kariyer siteleri üzerinden aday avına çıktı.

Havacılık sektöründe deneyimli olduklarını öne sürerek kabin memuru adaylarının ilgisini çekmeye çalışan Elites Cabin Crew adlı ilan sahipleri hakkında son günlerde Airporthaber’e çok sayıda şikayet ulaştı.

Rusça ve İngilizce bilen kabin memuru aradıklarını söyleyerek Türkiye’nin birçok ilinden başvuru toplayan Elites Cabin Crew’in adaylardan boy fotoğrafı istemesi akıllarda soru işareti oluşturdu. Birçok aday, başvuruyu kabul eden şirketle ilgili internette araştırma yaptı ancak herhangi bir bilgiye ulaşamadı. İlana başvuru yapanlar sonrasında gelen cevap mailindeki şüpheli ifadelerden yola çıkarak Airporthaber’i konuya ilişkin bilgilendirdi. 7-8 bin TL maaş vaadiyle kabin memuru alımı yapacağını duyuran şirketle ilgili SHGM’de herhangi bir kayıt bulunmadığı da ortaya çıktı. Bu arada 8 bin civarında görüntülenen ilana 500'e yakın başvuru oldu.

©Airporthaber.com

Elites Cabin Crew ilanlarına dikkat!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (77)

Ee ~ 1 yıl önce
sanırım bu da yeni ilanları. Blue Cabin Crew diye bir ilan. Anlattıklarınızla cok benziyor. Umarım ben yanılıyorumdur. http://www.kariyer.net/website/isara/ilandetay.aspx?ilankodusfr=1695074

Yanıtla

Kalan karakter 1000
simdide blue cabin ~ 1 yıl önce
ya dün ilan verdiler ..basvuru maili attılar.. Bluecabin crew diye.. Buda sahte olabilir. Boydan fotograf istiyor ?? Ne iş
Ggzmmmm ~ 2 yıl önce
Arkadaslar beni de aradılar Mail'ler attılar gece vakti arayıp boydan resim istiyorlar geceleri sürekli aranıyorum Ankara yada izmire çağırıyorlar tüm masraflar bizlere ait diyorlar telefon numarası 0555 899 29 01 neden ismi Bi Burak oluyor yada Batuhan yada Bi başkası farklı amaçlar doğrultusunda hosteslik firması deniliyor kandırmaya çalışıyor karşındaki cok belli Mail'lere dönüşleri sokak ağzı telefonla konusma sekılde Bi tuhaf kandırmayın herkes açsın gözünü !!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
esra ~ 2 yıl önce
Bu şirket usülsüz. insanlara vaatlerde bulunarak lakayt tavırlarla sokak ağzıyla umutlandırıp istediklerini alamayınca fırlatıp atıyorlar. Sözde birçok havayolu şirketiyle çalıştıklarını söyleyerek insanları kandırıyorlar. Defalarca görüşmeye gittim benimle görüşen Batuhan isimli şahıs tamamen sahtekardır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gggh ~ 2 yıl önce
0555 899 2901 sözde Burak yada Batuhan yada baska biri oluyor geceleri boydan foto istiyorlar tersledim gecenin 12 sinde iş görüşmesi bu sekıl yapılmasın dolandırıcı serefsiz bunlar
Sns ~ 2 yıl önce
Yorumları okuyunca deliye döndüm görüşmeye giden arkadaşlar geçmiş olsun Allah tekrarını yaşatmasın daha temkinli olalım lütfen. THY sunexpress pegasus bunların mülakatlarında bulundum tecrübem var fotoğrafı görüşmeye giderken istiyorlar sınav sonrası yetkiliye teslim ediyoruz. Mecburi değil isteyen vesikalıkta bırakabiliyor aynı firmaya tekrar başvuru yaptığınızda ellerinde sizle ilgili veri tabanında kayıtlı kalıyor o kadar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mns ~ 2 yıl önce
Ben de bayramdan 1 hafta kadar önce gittim iki kere görüşmeye aynı denilen adrese bana da özgün şirketler grubu olduklarını söylediler ben de internette araştırdım. Ve merkezi istanbul u aradım telefondaki bayan bizim balgatta yerimiz yok sizin gibi telefon eden cok oldu dedi biz onlarla ilgili adli işlemimizi başlattık dedi ve sakin oraya gitmeyin dedi. Ben de yönetici adayı pozisyonu için gorusmustum. Ve bana gorustugum ertesi günü gel başla dediler ben de bir tuhaflık hissedip araştırınca anladım.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000